مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات رنگ و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بهترین تولیدکننده رنگ پلاستیک دیوار گچی اصل

آنچه در این مقاله می خوانید...

مقاومت رنگ پلاستیک گچ در مقابل رطوبتفروش بهترین رنگ پلاستیک دیوار گچی

رنگ پلاستیک دیوار گچی همچون رنگ های روغنی یکی از انواع رنگ های ساختمانی هستند ولی دارای تفاوت هایی هم هستند. این رنگها به دو شکل تمام پلاستیک و نیم پلاستیک تولید می شوند. باید توجه داشت که نمی توان رنگ پلاستیک را مستقیما بر روی دیوار گچی به کار برد. 

بهترین تولیدکننده رنگ پلاستیک دیوار گچی اصل

مقاومت رنگ پلاستیک گچ در مقابل رطوبت

مقاومت رنگ پلاستیک گچ در مقابل رطوبترنگ پلاستیک گچ معمولا مقاومت خوبی در برابر رطوبت ندارند به همین دلیل بیشتر برای رنگ آمیزی سطوحی که در تماس مستقیم با رطوبت نیستند به کار برده می شوند.برای رنگ زدن دیوارهای گچی با رنگ پلاستیک ابتدا باید آنها را روغن کاری کرد همچنین باید سطوح ناصاف را بتونه کاری کرد تا رنگ به خوبی روی آن اجرا شود البته روغن کاری برای دیوارهای گچی مناسب است که قبلا رنگ آمیزی نشده باشند.رنگ های پلاستیک قابل شستشو و تمیز کردن نیستند به همین دلیل برای رنگ آمیزی سقف ساختمان و کمد و سایر سطح هایی که در تماس با رطوبت نیستند مناسب هستند.انواع رنگ پلاستیک به صورت ممتاز  و معمولی با تنوع رنگ بسیار بالا در بازار موجود می باشند.رنگ پلاستیک گچ دارای ویژگی های بسیار خوبی از این قبیل می باشد: به راحتی قابل اجرا هستند، پایه آب هستند و به جای حلال های نفتی برای رقیق کردن از آب استفاده می کنند، با مقدار کمی از آنها می توان سطح بیشتری را رنگ آمیزی کرد، در کل هزینه اجرای آنها پایین است، به سرعت خشک می شوند به همین دلیل می توان از چند لایه رنگ استفاده نمود ولی لازم به ذکر است که روی هر سطحی مثل فلز و چوب قابل اجرا نیستند، اشکالات ناشی از گچکاری مانند ناهمواری ها را می پوشاند، سرعت اجرای بالایی دارند و برای رنگ آمیزی با آنها بهتر است از غلطک استفاده شود تا سطح صاف و یکنواختی به وجود آید.

فروش بهترین رنگ پلاستیک دیوار گچی

فروش بهترین رنگ پلاستیک دیوار گچیامروزه کارخانه های رنگ سازی فراوانی در کشور وجود دارند که به تولید بهترین رنگ های پلاستیکی دیوار گچی مشغول هستند و برخی از آنها محصولات تولیدی خود را با برندهای معروفی وارد بازار فروش رنگ می کنند. بهترین رنگ پلاستیک در واقع از بهترین مواد اولیه تشکیل می شود و کیفیت بسیار خوبی دارد به همین دلیل فروش آن نیز خیلی بالا است. امروزه مراکز فروش رنگ های پلاستیک دیوار گچی بخش زیادی از فروش رنگ را به خود اختصاص داده اند زیرا این رنگها علاوه بر کیفیت خیلی خوبی که دارند قیمت مناسبی هم دارند به همین دلیل بخش زیادی از خریداران رنگ را به سمت خود جذب کرده اند.

مهندس جوهری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات رنگ و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *