مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات رنگ و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بهترین قیمت رنگ نانو نما آبگریز

آنچه در این مقاله می خوانید...

بهترین قیمت رنگ نانو نما آبگریزبهترین قیمت رنگ نانو نما آبگریز خرید عمده

بهترین قیمت رنگ نانو نما آبگریز

 

یکی از بهترین قیمت ها در سایت خرید ما قیمت رنگ نانو نما آبگریز است. این رنگ با توجه به خصوصیات و ویژگی هایی كه دارد كاملا بیشتر از یک رنگ عادی عمل می کند. رنگ نانو نما آبگریز سه خصوصیت مهمی که برای ظاهر ساختمان مهم می باشد را دارد: قابلیت کشسانی، تمیزی و قابلیت اجرا بر روی سطح های گوناگون و علاوه بر این ها عایق رطوبت و حرارت است.


نمای خارجی ساختمان همواره در معرض تغییرات جوی مثل برف و كولاك یا باران های شدید قرار دارد.

نور خورشید نیز به طور مداوم بر آن می تابد.

به مرور زمان و اتفاق مكرر این قضایا، بار ساختمان و… می تواند باعث پدید آمدن ترك هایی بر سطح دیوارهای داخلی یا خارجی وجود داشته باشد اما در صورت استفاده از این رنگ ترک های دیوار در سطح آن دیده نمی شود. این به دلیل خاصیت کشسانی است كه در نتیجه فناوری نانو رنگ روی داده است.

بهترین قیمت رنگ نانو نما آبگریز خرید عمده

می توانید رنگ نانو نما آبگریز را صد در صد بشویید اما این رنگ نیازی به شستشو ندارد! در شهر ها علاوه بر گرد و غبار، نمای ساختمان در معرض انواع آلودگی های هوای شهری قرار دارد. در چنین شرایطی حفاظت از ساختمان و قابل تمیز شدن بودنش اهمیت پیدا می کند.

این رنگ خاصیت خود تمیز كردن دارد. به دلیل آبگریز بودن آب را جذب خود و دیوار ساختمان نمی کند؛ چه این آب به صورت مایع و قطرات باران باشد چه به صورت بخار آب، مه و رطوبت. هزینه قیمت رنگ نانو نما آبگریز ارزش این را دارد كه رنگی را به خانه ببرید كه قدرت چسبندگی آن برای جذب آلودگی ، گرد و خاك و دود پایین است و تا مدت ها نمای ساختمان شما را خوش رنگ نگاه دارد. این رنگ در مقابل رشد جلبك ها و قارچ ها نیز مقاوم است.

از دیگر ویژگی های رنگ نانو نما آّبگریز كاملا عایق بودن آن در برابر رطوبت و حرارت است. بر روی سطح های ریز و درشت به خوبی می نشیند. از این رنگ می توان برای سطوح سنگی، آجری، بتنی، خاك رس، كاهگل و حتی سنگ های صیقلی مانند مرمر و گرانیت استفاده كرد.

مدت زمان خشك شدن سطحی این رنگ دو ساعته و خشك شدن عمقی بعد از یک شبانه روز اتفاق می افتد.
برای خرید با بهترین قیمت رنگ نما نانو آبگریز با مشاوران ما تماس بگیرید. ترنج آماده ارائه مناسب ترین قیمت ها برای خریداری عمده و رضایت شماست.

مهندس جوهری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات رنگ و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *