مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات رنگ و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولید کننده بهترین رنگ عایق رطوبت استخر

آنچه در این مقاله می خوانید...

نحوه ساخت رنگ عایق رطوبتواردات انواع رنگ عایق رطوبت استخر

نحوه ساخت رنگ عایق رطوبت

رنگ عایق رطوبت استخر
رنگ عایق رطوبت استخر در استخرها، سونا و جکوزی‌هایی که در قسمت کف یا دیواره‌ها دچار نشتی هستند استفاده می‌شود. نفوذ آب در این سطوح از طریق ترک‌ها و درزهایی که در بافت سیمان یا بتن وجود دارد

انجام می‌شود. این کار می‌تواند زیر سازی استخرها را تخریب کند و آهک و سولفات سیمان از بین ببرد. پس از این مشکل بافت سیمان اسفنجی و پوک می‌شود و در نهایت استخر غیر قابل استفاده می‌گردد.
نقاط آسیب دیده و درزها و شکاف‌هایی که رطوبت در آن‌ها نفوذ کرده است پس از خالی کردن استخر قابل مشاهده است.

رنگ عایق رطوبت استخر به عمق ترک‌ها و شیارهای موجود در زیرسازی‌های ساخته شده از بتن و سیمان نفوذ می‌کند و با ترمیم نقاط آسیب دیده پوشش دهی بالایی را به وجود می‌آورد. پس از آن سطوح داخلی استخر و کف آن در برابر رطوبت کاملاً عایق خواهد شد.

از جمله نکات مهم برای استفاده از رنگ عایق رطوبت استخر در اجرای پروژه‌های رنگ آمیزی استخرها، جکوزی و سونا خشک بودن کامل زیرسازی کار است. سطوح داخلی و کف استخر باید عاری از هرگونه رطوبت و نم باشد.

در صورتی که این نکته رعایت نشود پس از رنگ آمیزی دیوارها و کف استخر شروع به انتقال رطوبت می‌کنند و به دلیل متصاعد شدن بخارات آب از عمق سیمان و بتن، اولین لایه‌ی رنگ آمیزی شده تحت فشار قرار گرفته و تبله می‌شود.

هر چه فشار بخارات آب بیشتر باشد آسیب به رنگ بدنه بیشتر شده و در نهایت رنگ از دیواره‌ها جدا می‌شود. نکته‌ی حائز اهمیت قبل از رنگ آمیزی استخر با این رنگ، رفع نشتی‌ها و صبر کردن تا خشک شدن کامل بتن و سیمان است.

واردات انواع رنگ عایق رطوبت استخر


به منظور خرید رنگ عایق به صورت عمده و با نازل‌ترین قیمت می‌توانید به فروشگاه رنگ ترنج مراجعه کنید. از جمله مزایای این فروشگاه برای فروشگاه داران و مغازه داران رنگ فروشی در سراسر ایران

برای خرید رنگ عایق استخر امکان فروش عمده و غیر حضوری از طریق سامانه اینترنتی این شرکت معتبر است.

مهندس جوهری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات رنگ و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *