مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات رنگ و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید آسان اپوکسی زینک ریچ

آنچه در این مقاله می خوانید...

اطلاعاتی درباره اپوکسی زینک ریچ ضد خشمشاوره برای خرید اپوکسی زینک ریچ

برای خرید آسان اپوکسی زینک ریچ می‌توانید با مرکز توزیع معتبر ارتباط بگیرید. قبل از خرید عمده و آسان اپوکسی زینک ریچ، بهتر است تا با کم و کیف این محصول آشنا شوید تا بتوانید خریدی بهتر داشته باشید. این محصول، پوششی است که روی صفحات فولادی اعمال می‌شود. تولیدکنندگان از این نوع پوشش برای جلوگیری و کنترل خوردگی تولید می‌کنند. عمدتا برای لوله های فولادی، مخازن ذخیره سازی، سازه های فلزی، ظروف و غیره استفاده می‌شود.

خرید آسان اپوکسی زینک ریچ

اطلاعاتی درباره اپوکسی زینک ریچ ضد خش

اطلاعاتی درباره اپوکسی زینک ریچ ضد خش Zinc Rich Primer یک ترکیب غنی از روی برای فولاد و فلزات آهنی است که خواص مقاومت اپوکسی و محافظت گالوانیکی روی را با هم ترکیب می‌کند. این یک آغازگر یک بسته ای پایه اپوکسی روی است.

این ترکیب اپوکسی با کارایی بالا، روی را به زیر لایه فلزی متصل کرده و در برابر خوردگی برابر با گالوانیزه گرم (محافظت در برابر گالوانیزه گرم) محافظت می‌کند. آغازگر زینک ریچ از نفوذ یا خراش یا خش جلوگیری می‌کند.

موارد استفاده عبارتند از: قرار گرفتن در معرض سواحل و دریا، پالایشگاه‌ها، کارخانه تصفیه آب، کارخانه‌های شیمیایی، صنایع کاغذ و پوشش های روی معدنی و فلز گالوانیک.

پوشش رویی ممکن است با آسترهای معمولی و ضخیم مانند اپوکسی، وینیل ها، فنولیک ها، یورتان‌ها، اکریلیک‌ها و لاستیک کلر دار پوشانده شود.

آغازگر اپوکسی غنی از روی سه جز در ظروف جداگانه، بر اساس رزین های اپوکسی پلی آمید و روی فلزی، برای ایجاد حفاظت الکترولیتی مشابه گالوانیزه طراحی شده است. مقاوم در برابر آب و هوا و سایش در محیط های صنعتی یا دریایی از وظایف این محصول است.

مشاوره برای خرید اپوکسی زینک ریچ

مشاوره برای خرید اپوکسی زینک ریچ این محصول پوشش ویژه ای متشکل از رزین اپوکسی و پودر روی به عنوان مواد اولیه اصلی، غلیظ کننده‌ها، مواد پرکننده، مواد افزودنی و حلالها است. رنگ به سرعت خشک می‌شود، چسبندگی زیادی دارد و از قابلیت ضد خوردگی بالایی برخوردار است.

این محصول به عنوان یک آغازگر و حفاظت برای ارائه حداکثر حفاظت به عنوان بخشی از حفاظت از هر سیستم ضد زنگ در محیط های بسیار تهاجمی و خورنده از جمله سازه های دریایی، تاسیسات پتروشیمی، کارخانه های سلولز و کاغذ و سازه های فلزی با ارزش بالا بسیار مناسب است.

به عنوان تقویت کننده محافظت کاتدی از لوله های مدفون شده نیز بسیار کاربرد دارد. همچنین می‌توان از آن به عنوان آغازگر قابل جوش استفاده کرد. این محصول دارای خواص ضد خوردگی عالی، خواص مکانیکی خوب، چسبندگی قوی، رسانایی و محافظت کاتدی است.

اپوکسی‌های غنی از روی توانایی منحصر به فرد در ایجاد محافظت سطوح فولادی دارند. دو نوع پوشش اصلی غنی از روی وجود دارد که با توجه به نوع چسب استفاده شده در رنگ، از یکدیگر متمایز می‌شوند.

برای مشاوره و یا خرید اپوکسی ضد خش زینک ریچ می‌توانید با مدیر فروش در این سایت تماس بگیرید و اطلاعات مورد نیازتان را دریافت کنید. این نوع محصول دارای ویژگی‌های بخصوصی است که در ادامه بیشتر آشنا می‌شویم.

مهندس جوهری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات رنگ و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *