مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات رنگ و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید رنگ استخر ضد جلبک در تهران

آنچه در این مقاله می خوانید...

تفاوت رنگ استخری سیلیکونی با رنگ پلیمریخرید رنگ استخر ضد جلبک با بهترین قیمتمرکز فروش رنگ استخری در تهرانرنگ استخر چیست؟معرفی انواع رنگ استخرمشخصات رنگ استخر چیست؟مزایای رنگ ضد جلبک برای استخرموارد استفاده از رنگ استخر ضد جلبکنحوه استفاده از رنگ استخریفروش رنگ استخری ضد جلبک الوان در تهران

خرید رنگ استخر ضد جلبک در تهران با در طیف وسیعی از رنگ ها امکان پذیر می باشد. این فرآورده را شرکت های گوناگونی تولید می کنند و در کنار این، به روش های متفاوتی نیز عرضه می نمایند. اگر می خواهید که رنگی با درجه کیفی عالی به دست آورید، ما پیشنهاد می کنیم که مطلب حاضر را تا انتهاء مطالعه نمایید. در اینجا ما به مسائل مهمی اشاره می کنیم که شما را در زمینه خرید خوب، راهنمایی خواهد کرد.

خرید رنگ استخر ضد جلبک در تهران

تفاوت رنگ استخری سیلیکونی با رنگ پلیمری

تفاوت رنگ استخری سیلیکونی با رنگ پلیمری رنگ اپوکسی استخر نیز یکی از با کیفیت ترین رنگ های استخر می باشد که شما می توانید به راحتی این محصول را در مراکز فروش در تهران خریداری کنید. این محصول به دلیل کیفیت بسیار بالا و قیمت مقرون به صرفه فروش فوق العاده ای دارد و افراد بسیاری این محصول را خریداری می کنند.

یکی از تفاوت های اصلی بین رنگ استخری سیلیکونی با رنگ پلیمری در این است که نوع نخست، برای پیشگیری از بد بو شدن و همچنین به لجن تبدیل شدن آب، کمک زیادی می کند. این رنگ به دلیل ساختار بسیار عالی که دارد، به خوبی از چنین مسئله جلوگیری به عمل می آورد.

در کنار این موضوع، ته استخر به هیچ عنوان جلبک نمی زند و به این ترتیب، جایی برای میکروب ها باقی نمی ماند. همچنین از این مسئله هم نباید غافل شد که تنوع رنگ آن کمتر است و این شاید یکی از معدود محدودیت های چنین فرآورده ای باشد.

اصولاً این دو چندان تفاوتی با هم ندارند، زیرا که آنتی باکتریال هستند و در عین حال، به خوبی سطوح گوناگونی را پوشش می دهند. در برابر سایش، حرارت، مواد شیمیایی و غیره هم مقاوم می باشند. البته مسئله اصلی در این است که کدام برند آنها را تولید کرده باشد. این موضوع هم بی تاثیر در این حوزه نیست و اهمیت زیادی دارد.

طبعاً شرکت هایی که بهترین متریال را کار می گیرند و با دستگاه های پیشرفته به ترکیب مواد اولیه می پردازند، محصولاتی بهتر و در همین حال کاربردی تر را آماده عرضه می کنند. بنابراین، به این موضوع هم می توان نگاهی دیگر داشت و به این وسیله تفاوت را بین رنگ سیلیکونی و پلیمری رقم زد.

در هر صورت این موضوع را نیز نبایستی فراموش نمود که هر کدام از این فرآورده ها، کارایی خاص خود را در اقلیم های گوناگون و همینطور شرایط جوی خاصی دارند. هر چند نوع درجه یک را با در نظر داشت نکات مهمی که در خصوص کیفیت آنها بیان داشتیم، در هر جایی استفاده نمود.

خرید رنگ استخر ضد جلبک با بهترین قیمت

خرید رنگ استخر ضد جلبک با بهترین قیمت رنگ استخری ضد جلبک باعث جلوگیری از چسبیدن جلبک در کف استخر می شود و با استفاده از لایه رنگی آنتی باکتریال باعث می شود تا مدت ها داخل استخر جلبک نزند این رنگ ها به راحتی و بدون نیاز به مهارت و تخصص خاصی با غلتک قابل اجرا می باشد این محصول در رنگ های متنوع وجود دارد.

برای خرید رنگ استخر ضد جلبک با بهترین قیمت، ما به شما پیشنهاد می‌ کنیم که مرجع اصلی فروش را پیدا کنید. از این طریق خرید راحت انجام می شود. در کنار این قضیه، امکان تهیه کالا با بهترین فام و همچنین کیفیت از فروشنده اصلی امکان پذیر است. البته این را هم در نظر داشته باشید که فروشنده مورد نظر ما، عمده محصول را می فروشد.

این رنگ انواع بسیار متنوعی داشته و به همین علت است که مورد توجه قرار گرفته اند. باید خدمت شما خوانند عرض کنیم که آنها را می شود در هر رنگ و کیفیت که خواسته باشید، راحت به دست آورید. از این طریق امکان دارد تا بتوانید فرآورده های بسیار مرغوبی را به شکل عمده نیز تهیه کرده و از آن استفاده کنید.

این محصولات در برندهای گوناگونی نیز آماده عرضه می شوند که مشتری راحت می تواند آن را از طرق مختلفی به دست آورد و ما در بخش بعدی، بیشتر پیرامون موضوع بحث می کنیم. مسئله اصلی این است که حتماً به مشخصات رنگ استخر ضد جلبک توجه شود تا به این شکل بتوانید محصولی از هر نظر با کیفیت را به دست آورید.

مرکز فروش رنگ استخری در تهران

مرکز فروش رنگ استخری در تهران در تهران تمامی این محصولات با کیفیت های عالی عرضه می شود. این محصول با بهترین مواد اولیه تولید و رورانه بازار می شود که شما می توانید به راحتی در مرکز فروش تهران آن را خریداری کنید.

انواع مختلف رنگ استخری:

 • رنگ استخری نانو
 • رنگ استخری پلیمری
 • رنگ استخری سیلیکونی
 • رنگ استخری اپوکسی

شما می توانید تمامی این مدل های این محصول را در تهران خریداری کنید.

از مرکز فروش رنگ استخری در تهران، می‌ توان این نوع از کالا را که تولید شده توسط شرکت های گوناگونی است، به شکل عمده به دست آورد. آنها را عموماً در سطل های پلاستیکی و فلزی کوچک، گالن ها و همینطور بشکه ها قرار می دهند.

فروشنده اصلی، سعی می نمایند تا فرآورده های شرکت های معتبر را به فروش رساند. به این ترتیب است که شما به عنوان مصرف کننده قادر به تهیه محصولی تضمین شده و در عین حال با کیفیت می باشد. باید توضیح داد که عرضه را اصولاً شرکت پخش به شکل عمده انجام می دهد و مشتریان خاصی هم دارد.

برای تهیه از راه اینترنتی هم می شود. اقدام نمود این مجموعه، محصولاتی را در اختیار شما می ‌گذارد که از هر نظری با کیفیت است. پس برای خرید نیاز می باشد تا با فروشنده تماس برقرار کنید. این کار بدون اتلاف وقت و همینطور در اسرع وقت امکان پذیر می باشد.

رنگ استخر چیست؟

رنگ استخر چیست؟ همان گونه که از نامش پیدا است رنگ استخری برای رنگ آمیزی استخر استفاده می گردد. اما باید نسبت به  سایر رنگ ها برجستگی ‌های زیاد دارا می باشد و در مقابل شرایط گوناگون مقاوم است. از این رنگ ها عموماً برای پوشش دکوراتیو نیز استفاده می کنند. روش آب بندی به این شکل نیز صورت می گیرد که از هر نظری اقتصادی تر تمام می شود.

رنگ استخری قابلیت ارتجاعی و چسبندگی خیلی بالایی دارد همین امر باعث مقاومتش می شود. این نوع رنگ ها به حالت چسبندگی آن مانع نفوذ آب و رطوبت می شوند. از طرف دیگر، از پوسیدگی سیمان یا کاشی جلوگیری می کنند. به این توجه نمایید که برای انتخاب چنین کالایی باید به پایه مواد اولیه آن دقت داشته باشید.

همانطوری که قبلاً گفتیم، چنین رنگ هایی می تواند نانو، سیلیکونی و یا پلیمری باشند. هر کدام ویژگی های بسیار زیادی دارند. از سویی، در ساخت استخرها بیشتر از لایه پوششی پایانی سیمان می باشد که برای محکم کاری سعی می نمایند تا رویش رنگ آمیزی شود. اینگونه هم زیباتر به نظر می رسد و هم این که کاملاً عایق می شود.

باید توضیح داد که رنگ استخر شامل پلیمرهای بادوام بوده و از رزین آب بندی تشکیل می شود. همینطور حتماً باید با متریالی که در زیر کار استفاده شده، هماهنگی کامل داشته باشد تا کیفیت بهتری پیدا نماید. قابل ذکر است که مواد ترکیب شده در رنگ ها، هیچ تفاوتی در شیوه رنگ آمیزی و کیفیت پدید نمی آورند.

معرفی انواع رنگ استخر

تا چه اندازه با انواع رنگ استخری آشنایی حاصل کردید؟ در اینجا سعی می شود تا به معرفی کاملی از این محصول بپردازیم. آنها از نظر ساختاری، کیفیت و همینطور چگونگی استفاده با هم فرق هایی دارند. جهت وضاحت بیشتر، چند نمونه را برای شما ذکر می کنیم که شامل موارد زیر اند:

 • رنگ استخری آکریلیک: بیشتر در استخرهایی از آن استفاده بعمل می آورند که ارتفاع زیادی ندارد.
 • رنگ پوششی: بیشتر با ترکیب پیگمنت ها (عمدتاً آبی) آماده می شود که برای پوشش نهایی استخرها از آن کار می گیرند.
 • رنگ پایه اپوکسی: برای استخرهایی با عمق زیاد استفاده می شوند و به هیچ عنوان به کارگیری از آن در سازه های کم عمق توصیه نمی شود.
 • رنگ استخری پلیمری: یکی از مشهورترین رنگ ها در این عرصه است. غلظت بالا، ضخامت زیاد و غیره مسائل، از جمله خصیصه های این محصول است.
 • رنگ پایه حلال استخری: این محصول هم یکی از پرمصرف ترین فرآورده ها می باشد و به خوبی با سطوح مختلفی قابل اجراء است.

مسئله بسیار مهم در این است که هر یک را از این رنگ هایی که نام بردیم، از خود فام‌ های متنوعی دارند و در این زمینه، یکی از بهترین ها به شمار می روند. در هر حال، جهت خرید، حتماً به موضوعاتی همچون شرکت سازنده، مواد پایه، شرایط جوی مکانی که می خواهید استفاده کنید، عمق و غیره موارد توجه داشته ابشید.

مشخصات رنگ استخر چیست؟

مشخصات رنگ استخر چیست؟ می دانید مشخصات رنگ استخر چیست؟ این محصولات انواع مختلفی دارند که هر کدام ویژگی های بارزی داشته و همین امر اندکی کار را آسان تر می نماید. یعنی شما به راحتی می توانید گزینش بهترین رنگ را در پیش بگیرید. اما یک رنگ خوب استخری باید این خصوصیات را دارا باشد:

 • چسبندگی فوق العاده ای داشته که به مرور زمان از بدنه استخر جدا ‌نشده و به اصطلاح پوسته پوسته نگردد. البته موضوع زیر سازی را هم در نظر داشته باشید.
 • مقاوم بودن در برابر فشارهای هیدرولیکی و مکانیکی نیز از جمله موضوعات بسیار مهم است که باید دقت کنید.
 • در برابر شرایط جوی مختلف به ویژه گرما و برودت شدید می بایست مقاوم باشد که به هیچ عنوان از دیواره و کف جدا نشود.
 • در صورت ماندن آب به مدت زمان طولانی به هیچ وجه خزه و جلبکی ایجاد نگردد.
 • اگر استخر در مکانی سرباز قرار دارد، رنگ می بایست در مقابل اشعه یو وی نیز مقام باشد.
 • قابل اجراء بر روی سطوح بتنی، سیمانی و غیره باشد و کار با آن مشکلی را ایجاد نکند.
 • اگر جایی آسیب دید، امکان این فراهم باشد که به راحتی بتوان جاهای آسیب دیده را ترمیم نمود.

به هر شکل، اینها ویژگی هایی است که بطور کل باید یک رنگ خوب دارا باشد. به این مسائل می توان انعطاف پذیری و داشتن فام بسیار عالی با درخشش منحصر به فرد را هم افزود. رنگ های استخری کارایی بالایی دارند و در مکان های سرپوشیده و باز بسیار مورد استفاده قرار می گیرند.

مزایای رنگ ضد جلبک برای استخر

امروزه شرکت های بزرگ با در نظر داشت شرایط و همچنین در دید گرفتن مشکلاتی که محصولات ‌شان در گذشته داشته، توانسته اند رنگ ضد جلبک را ساخته و عرضه کنند. بی تردید وجود جلبک ها در کف و همچنین دیواره ها باعث مشکلات مختلفی می شود. ولی مزایای رنگ ضد جلبک برای استخر چیست؟

در پاسخ می توان به موضوعات گوناگونی اشاره کرد. در کنار این که همه خصوصیات یک رنگ خوب را دارد و آب بندی به خوبی با آن انجام می شود، می توان در محیط هایی که دائم مرطوب می باشد، به راحتی از آن کار گرفت. با این رنگ ها، دیگر نه نگرانی بابت نازیبا بودن استخر خواهید داشت و نه هم نگران بیماری های متعدد هستید.

از طرفی، از نظر اقتصادی هم به صرفه است، چون که محصولاتی مانند این، طول عمر زیادی داشته و سال ها دوام می آورد. بنابراین دیگر نیازی به رنگ آمیزی هر ساله ندارید. همچنین به آسانی و در اسرع وقت کار به اتمام می رسد. رنگ های با کیفیت، از دید محیط زیستی هم کاملاً سازگاری دارند و فاقد حلال های مضر و سمی اند.

با پیستوله، غلتک‌ و قلم مو قابل اجراء در سطوح مختلف اند و هیچ بویی نیز نداشته و کاملاً بهداشتی هستند. از جانبی این قابلیت را دارند که درزها و ترک ‌های ایجاد شده در استخر را نیز پر کنند. به این مسئله هم بپردازیم که غیر قابل اشتعال اند و در برابر هر نوع ماده اسیدی، قلیایی و شوینده مقاومت بالایی دارند.

موارد استفاده از رنگ استخر ضد جلبک

موارد استفاده از رنگ استخر ضد جلبک در خصوص موارد استفاده از رنگ استخر ضد جلبک باید توضیح داد که از آن بدون محدودیت می شود در مکان های گوناگونی کار گرفت. برای مثال، استخرهایی که به سرپوشیده، ویلایی و روباز معروف هستند قابلیت اجراء را دارند. آنها را به سادگی می شود تهیه نمود و مورد استفاده در جاهایی که نام بردیم، قرار داد.

اما کاربرد آن در استخرهایی مخصوص شنا خلاصه نمی شود، بلکه از آن برخی از کسانی که پرورش آبزی را انجام می دهند و میکرواورگانیسم‌ هایی مانند جلبک، خزه و قارچ ها را عاملی مخرب می دانند، می توانند استفاده کنند. با آنان دیگر نیازی به تعویض مداوم آب نیست و به این شکل در این عرصه صرفه جویی می شود.

در کنار این، نگرانی بابت بیماری های مختلفی که ممکن است گریبان گیر شود و خسارت های زیادی را به بار آورد، جلوگیری می گردد. به همین سبب، در حال حاضر بیشتر پرورش دهندگان ماهی و میگو از این رنگ ها کار می گیرند.

از جانبی، اگر می خواهید کف سونا و جکوزی را نیز رنگ آمیزی نمایید، این گزینه، یکی از بهترین ها به شمار می رود. این مناطق به دلیل رطوبتی که دارند، احتمال ایجاد کپک، قارچ و جلبک زیاد است. پس موارد استفاده از چنین رنگ هایی زیاد می باشد و کارایی بسیار بالایی دارد.

نحوه استفاده از رنگ استخری

نحوه استفاده از رنگ استخری بسیار ساده می باشد؛ ولی توصیه می نماییم که حتماً کار را به افراد متخصص و مجرب در این عرصه بسپارید. آنها به دلیل داشتن سابقه ای در این عرصه، به خوبی از پس کار بر می آیند و در کنار این، با زیر و بم موضوع آشنایی کاملی دارند.

موضوعی که با اهمیت است، این می باشد که استخر باید به خوبی آب بندی شود. در کنار این مسئله، پیش از آغاز کار حتماً سطح کاملاً تمیز بوده تا هیچ مشکلی پیش نیاید. همچنین اگر قبلاً استخر رنگ آمیزی شده، به چرایی پوسیده شدن رنگ توجه نمایید تا این بار از محصولی بهتر استفاده شود.

در صورتی که  استخر را مجدداً می خواهید رنگ آمیزی کنید، حتماً پوسته ها را کف و دیواره ها جدا نمایید. با چسب جاهایی که مشکل دارد را بپوشانید. همینطور کاملاً همه جای استخر از جلب و رسوبات تمیز شود. این کار با اسیدهای خاصی که در این حوزه وجود دارد، راحت امکان پذیر است.

مسئله بعدی، خشک بودن مکان است و دمای استخر را هم در نظر داشته باشید. ولی زمانی که همه کارهای پایه ای را انجام دادید، با ماشین آلات مخصوص این کار که پاشش رنگ را با فشار انجام می دهد یا قلم موهای مخصوص استفاده کنید. بیشتر توصیه می شود که روش استفاده از قلم مو را در پیش بگیرید.

به هر حال همانطور که در ابتدای موضوع هم اشاره نمودیم، بهترین شیوه این است تا کار را به اهل آن بسپارید و این‌ گونه دیگر نگرانی بابت ایجاد مشکل در آینده نداشته باشید.

فروش رنگ استخری ضد جلبک الوان در تهران

فروش رنگ استخری ضد جلبک الوان در تهران در تهران فروش رنگ استخری الوان ضد جلبک با بهترین کیفیت انجام می شود. چنین فرآورده ای را کارخانه با بهره بردن از فناوری های نو و همینطور مواد اولیه کاملاً هماهنگ با محیط زیست ساخته و عرضه می کند.

در پهلوی این مسئله، فروش رنگ ضد جلبک در بسته بندی های خاصی انجام می شود. به این معنی که مشتری طبق ضرورت، به آسانی قادر است تا رنگ مورد نظر خود را با بالاترین درجه کیفی در اوزان متفاوتی به دست آورد. عموماً رنگ ها را به شکل بسته بندی های پلاستیکی و یا قوطی های فلزی ارائه می دهند.

موضوع بعدی، عرضه رنگ ها با در نظر داشت این موضوع انجام می شود که خرید عمده باشد یا جزئی؟ ما بیشتر در این بحث به موضوع معامله کلی اشاره می کنیم. به هر حال، اگر تاجر این عرصه هستید و خرید و فروش جزئی را انجام می دهید، این مرجع آنلاین، بهترین رنگ ها را عرضه می کند.

مهندس جوهری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات رنگ و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *