مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات رنگ و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید عمده رزین اپوکسی و هاردنر

آنچه در این مقاله می خوانید...

در خرید عمده رزین اپوکسی و هاردنر دقت کنید ظرف ها کدر و پلمپ باشدبازار فروشندگان معتبر رزین اپوکسی و هاردنر

در خرید عمده رزین اپوکسی و هاردنر مخصوصا با حجم های زیاد موارد زیادی وجود دارد؛ که در صورت رعایت نکردن آن ها مشکلات جدی برای خریدار عمده رزین اپوکسی و هاردنر به وجود می آید؛ که دلیل اصلی این موضوع حساسیت بالای این رزین اپوکسی و هاردنر نسبت به نور و دمای محیط می باشد.

در ابتدای امر جهت خرید عمده به ظرف A و ظرف B  که ظرف اول مربوط به اپوکسی و ظرف دوم مربوط به هاردنر هستند دقت نمایید.نسبت ترکیب رزین اپوکسی و هاردنر معمولا یک به دو و یک به یک و یا نسبت های دیگر است که از روی سایز ظرف هرکدام قابل تشخیص است معمولا ظرف کوچک تر مربوط به ظرف هاردنر است.

در خرید عمده رزین اپوکسی و هاردنر دقت کنید ظرف ها کدر و پلمپ باشد

در خرید عمده رزین اپوکسی و هاردنر دقت کنید ظرف ها کدر و پلمپ باشد

حتما ظرف های کدر استفاده شده باشد.پلمپ بودن ظرف ها در حجم های زیاد اهمیت بالایی دارند چرا که با بالا رفتن حجم محصول قیمت و هزینه و پول پرداخت شده برای خرید رزین اپوکسی و هاردنر خسارت های ایجاد شده را به صورت تصاعدی بالا می برد.

ظرف های شفاف و پلاستیک و ظرف های فلزی به دلیل شفافیت و یا واکنش پذیری با رزین اپوکسی و هاردنر باعث از دست رفتن خاصیت محصولات خریداری شده می شود.

در بعضی موارد دیده می شود که  با ترکیب حلال‌های گوناگون با رزین اپوکسی، رین دیگر کیفیت اولیه خود را ندارد و حتی مشکلاتی برای خریدار و یا مصرف کننده به وجود می آید و در صورتی که بو های خاصی مثل بو های تند در ظرف رزین به مشام بخورد حتما دچار مشکل است. ولی هاردنرها به دلیل وجود پلی آمین مقداری بو دارند و نمی توان ان را به حساب مشکل دار بودن هاردنر دانست.

بازار فروشندگان معتبر رزین اپوکسی و هاردنر

بازار فروشندگان معتبر رزین اپوکسی و هاردنر

اما بازار خرید عمده رزین اپوکسی و هاردنر در اینترنت و یا بازارهای مختلف فروش محصولات رنگ و ابزار در تهران و مراکز استان ها می تواند محل مناسبی برای یافتن فروشگاه های معتبر خرید عمده رزین اپوکسی و هاردنر آن می باشد.

حتما باید از فروشگاه معتبر خرید شود اگر از اینترنت خرید انجام می شود حتما نسبت به اعتبار فروشنده اینترنتی اطمینان خاصل شود و یا اگر به صورت حضوری خرید های عمده انجام می شود نسبت به اعتبار و تعهد فروشنده پرس و جو شود.

پوشش های رزین اپوکسی و هاردنر، در اثر واکنشی که بین رزین اپوکسی و هاردنر صورت می گیرد، سخت واکنشی می شوند. آن ها را قبل از مصرف برای آغاز واکنش سخت شدن به نسبت تعیین شده مخلوط می کنند. پیش مخلوط کنی ، مقاومت شیمیایی لایه سخت شده و چسبندگی آن را به زمینه بهبود می بخشد.

چون دما روی سرعت اثر واکنش اثر دارد، یک حداقل دمای ۱۶ درجه سانتی گراد برای هر دو هوا و زمینه توصیه می شود.

در این دما ،سخت شدن واکنشی پوشش به تاخیر می افتد. پوشش های اپوکسی مقاومت شیمیایی ، مقاومت به آب ، و سایش برتری نسبت به نوع اکسید شدنی مرسوم رنگ های لعابی و رنگ های لاتکس دارند. بعضی از این رزین ها اما گرایش به زرد شدگی از خود نشان داده اند، که در هنگام خرید حتما با فروشنده رزین اپوکسی و هاردنر مطرح نمایید؛ البته اگر این زرد شدگی در نتیجه نهایی کارتان تاثیر دارد..

حلال های قوی برای حل این رزین ها در مجموعه های اپوکسی لازمند ، به همین دلیل استفاده از تینرهای غیر از تینر مخصوص اپوکسی به هیچ عنوان توصیه نشده است.

مهندس جوهری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات رنگ و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.