مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات رنگ و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید عمده رنگ اپوکسی فلزات

آنچه در این مقاله می خوانید...

بررسی مشخصات رنگ اپوکسیکارایی رنگ اپوکسی فلزات چیست؟مرکز تامین رنگ اپوکسی فلزات

برای فلزات انواع رنگ مخصوص و مختلفی وجود دارد که مهمترین آنها رنگ اپوکسی فلزات می باشد. معمولا از رنگ اپوکسی در لایه های درونی فلزات و در انواع مختلف سیستم های پوششی برای حفاظت از تأسیسات صنعتی و مخازن و اسکلت های فلزی در انواع مختلف پروژه های ساختمانی و راهسازی و یا دیگر مصارف صنعتی استفاده می‌ شود.

خرید عمده رنگ اپوکسی فلزات

بررسی مشخصات رنگ اپوکسی

بررسی مشخصات رنگ اپوکسی کارخانه های تولیدکننده رنگ اپوکسی ایرانی با استفاده از بهترین مواد شیمیایی و مواد مرغوب اولیه و همچنین بهترین مواد گیاهی و طبیعی افزودنی و با بهره گیری از بهترین و مجرب ترین مهندسان و کارشناسان و همچنین هم گام با فناوری های روز و طبق استانداردهای بین المللی به تولید انواع رنگ های باکیفیت اقدام می کنند، محصول تولیدی با حجم های مشخص و بسته بندی های معتبر از طریق نمایندگی ها و مراکز رسمی فروش محصول به بازارهای مصرف ارسال می شود. این محصول به شکل های متنوع و با رنگ های جذاب و شیک تولید می شود و امروزه مشتریان فراوانی تمایل به خرید انواع رنگ های ارزان و باکیفیت و استفاده از آن برای مصارف مختلف خود در ساختمان سازی را دارند، محصول تولید شده از طریق مراکز عرضه رنگ اپوکسی و فروشگاه رنگ اپوکسی سوله و دیگر مراکز معتبر پخش به بازارهای مصرف عرضه می شود.

در واقع پوشش اپوکسی از لحاظ فنی رنگ نمی باشد، حتی اگر با این عنوان تلقی شود. در رنگ اپوکسی، رنگ آکریلیک و اپوکسی مستقیماً با یکدیگر مخلوط می شوند که گاهی به آن اپوکسی نوع اول می گویند. فرمول آکریلیک قابلیت سفارشی‌سازی در رنگ‌آمیزی را دارد و این نوع رنگ اپوکسی مانند رنگ معمولی خشک می‌شود. مولفه اپوکسی به مقاومت رنگ در مقابل لکه‌های شیمیایی روی کف مانند بنزین یا روغن نسبت داده می‌شود، بنابراین اغلب در گاراژ و اتاق کار استفاده می شود.

پوشش اپوکسی مخلوطی از دو جزء جداگانه برای پوشاندن کف است. در کیت‌های خریداری شده از فروشگاه های ابزارآلات یا تعمیرات منزل، باید جزء رزین اپوکسی را با سفت کننده پلی امین مخلوط نمایید. برخلاف رنگ اپوکسی، این ترکیب به غیر از تنها خشک شدن، وضع آن قسمت را بهبود می بخشد. کف سیمانی از این عمل آوری سخت سود متنفع میشود زیرا این فرآیند بتن متخلخل را درزگیری می کند. همچنین وجود رزین کف را براق میکند و یک روکش کف اپوکسی، کف را در مقابل لکه و خراش (خرد شدن بتن کف) محافظت می نماید.

کارایی رنگ اپوکسی فلزات چیست؟

کارایی رنگ اپوکسی فلزات چیست؟ رنگ اپوکسی به عنوان رنگ مخصوص فلزات برای اکثر سازهای فلزی که در معرض گاز و مواد شیمیایی خورنده هستند کاربرد دارد و مورد استفاده قرار می گیرد. رزین پایه ای که در رنگ آپوکسی فلزات به کار رفته است از نوع اپوکسی پلی آمید است.

رنگ اپوکسی برای کف گاراژها در رنگهای مختلف و برای ایجاد یک نوع نقش به گاراژ، فرموله بندی شده است. معمولا از زنگ آبی متالیک برای تمیز بودن، از رنگ کرمی روشن برای استفاده از تُن های مختلف خاکستری استفاده می کنند.

همچنین استفاده از تک رنگ اپوکسی اصل هم کف گاراژ شما را روشن می کند، و هم اینکه از آن در برابر رد تایر، لکه‌های نفتی، نشت، پوسته شدن و ترک‌ها محافظت می کند.

یک کف بتنی اپوکسی از مخلوطی ترکیب شده و درخشندگی اضافی تشکیل شده است. همین موجب میشود که برای جلوگیری از خراش و تحمل رطوبت موجود در هوا به کار رود زیرا رنگ اپوکسی در برابر رطوبت مقاوم می باشد.

دیگر کاربرد رنگ اپوکسی این است که برای کف آشپرخانه نیز به کار می رود چون در برابر لکه های ناشی از سس گوجه‌فرنگی، قهوه و پوسته پوسته شدن سطح، مفید و محافظت کننده است.

مرکز تامین رنگ اپوکسی فلزات

مرکز تامین رنگ اپوکسی فلزات مراکز عرضه و تامین رنگ اپوکسی، ضد زنگ های اپوکسی مخصوص سطوح فلزی در کشور به صورت عمده مشغول توزیع و ارائه هستند. برخی از آنها دارای قیمت های بسیار مناسب بوده و از لحاظ کیفی جزء برندهای مطرح در سطح بین المللی به شمار می روند. فروش ضد زنگ توسط این مراجع علاوه بر کیفیت بالای رنگ، با بسته بندی های استاندارد که دارای اطلاعات کامل و راهنمای مصرف محصول هستند، صورت می گیرد و با خرید عمده و ارزان قیمت از گارانتی طولانی مدت آن ها نیز می توان استفاده لازم را برد و با اطمینان سفارش رنگ را انجام داد.

مهندس جوهری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات رنگ و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *