مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات رنگ و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید ویژه اپوکسی پلی امین

آنچه در این مقاله می خوانید...

خصوصیات ویژه اپوکسی پلی امین ضد اسیدپخش مستقیم انواع اپوکسی پلی امین

خرید ویژه اپوکسی پلی امین از مزایای بسیاری برخوردار است. یکی از مزایای این خرید کیفیت مناسب آن می‌باشد. فروشنده قبل از فروش اپوکسی را از لحاظ کیفیت تحت بررسی و قرار می‌دهد تا افراد را از یک خرید ویژه بهره‌مند سازد. شما عزیزان می‌توانید برای بهره بردن از این خرید ویژه با فروشنده ما در این سایت تماس گرفته و به راحتی سفارش خرید خود را ثبت نمایید.خرید ویژه اپوکسی پلی امین

خصوصیات ویژه اپوکسی پلی امین ضد اسید

خصوصیات ویژه اپوکسی پلی امین ضد اسید

اپوکسی پلی امین ضد اسید یک کفپوش است که بر پایه پلی امین تولید شده و دلایل مختلفی برای ضد اسید بودن آن وجود دارد. در این مطلب قصد داریم درباره خصوصیات ویژه اپوکسی پلی پلی امین ضد اسید توضیحاتی ارائه دهیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه در ادامه با ما همراه باشید.

این نوع اپوکسی به دلیل حلالی که در آن وجود دارد غیر واکنش گرا بوده و در برابر اسید مقاومت نشان می‌دهد. از اپوکسی پلی امین به دلیل ضد اسید بودن در پروژه های بزرگ صنعتی استفاده می‌کنند و طول عمر بالای آن سبب می‌شود که رنگ در مدت زیادی سالم بماند و مجبور به استفاده مجدد از آن نشوید.

لازم به ذکر است از دیگر خصوصیات ویژه این نمونه می‌توانیم به سطوح بهداشتی آن اشاره کنیم. اگر مشاهده کرده باشید در بسیاری از مواقع استفاده از برخی کفپوش های نامناسب موجب رویش قارچ  و کپک روی سطوح می‌شود، اما این موضوع برای اپوکسی پلی امین ضد اسید صدق نمی‌کند.

همچنین خوب است بدانید که از این نوع اپوکسی به دلیل مقاومت شیمیایی می‌توان روی سطح بتنی، فلزی و… استفاده کرد و جالب است به این نکته اشاره کنیم که ترکیبات موجود در آن سبب چسبندگی بالا می‌شود و همین امر موجب استفاده از آن روی هر سطحی می‌گردد.

یکی دیگر از ویژگی این نمونه مقاومت در برابر نفوذ برخی مواد شیمیایی و صنعتی است. اپوکسی ضد اسید از وجود نفت، مایعات، روغن، بنزین و مواردی از این قبیل جلوگیری می‌کند.

در بالا درباره خصوصیات این نوع اپوکسی پلی امین توضیحاتی ارائه داده شد، امیدواریم این توضیحات برایتان مفید بوده باشد.

پخش مستقیم انواع اپوکسی پلی امین

پخش مستقیم انواع اپوکسی پلی امین

پخش مستقیم انواع اپوکسی پلی امین با استقبال خوبی از سوی خریداران مواجه شده است. یکی از دلیل اصلی استقبال خریداران از این محصول حذف واسطه می‌باشد. وقتی واسطه حذف شود و افراد به طور مستقیم آن را از پخش کننده دریافت کنند قطعاً می‌توانند آن را با قیمت پایین‌تری خریداری کنند.

لازم به ذکر است که فروشنده در پخش اپوکسی به صورت مستقیم آن را به صورت کاملاً عادلانه قیمت‌گذاری می‌کند، تا خریداران بتوانند جدا از تهیه آن با کیفیت مناسب آن را با قیمت قابل ‌قبولی هم خریداری کنند.

مهندس جوهری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات رنگ و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *