مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات رنگ و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید پرل سفید درشت به صورت عمده

آنچه در این مقاله می خوانید...

پرل سفید درشت رنگی برای پوشش نهاییقیمت عمده پرل سفید درشت مناسب برای مشتریان دایمی

پرل سفید درشت رنگی برای پوشش نهایی

پرل سفید درشت به عنوان رنگ نهایی مورد استفاده قرار می گیرد و به نام بی سکوت هم شناخته می شود که البته رنگ های متنوعی از این نوع رنگ ها وجود دارد که پرل سفید درشت یکی از آنها می‌باشد.

این نوع از رنگ ها برای پوشش نهایی در اتومبیل ها استفاده می گردد. در نقاطی از سطح که نیاز به تعمیر داشته باشد مورد استفاده قرار می گیرد. پرل سفید درشت دارای کیفیت بسیار بالایی است زیرا از مواد اولیه مرغوب و در شرایط و خط تولید معتبری ساخته شده است.

در شرایط آب و هوایی مختلف این رنگ مورد استفاده قرار می گیرد و کاربرد های فراوانی دارد. این رنگ به راحتی مورد استفاده قرار می گیرد و به سرعت خشک می‌شود. لایه بسیار قوی و با پوشش دهی مناسب را روی سطح ایجاد می کند. پایه اصلی رنگ رزین است و قبل از استفاده بر روی سطح باید کاملا سطح را تمیز کرده و از روغن پاک نمایید.

پرل سفید درشت رنگی برای پوشش نهایی

قیمت عمده پرل سفید درشت مناسب برای مشتریان دایمی

بیس کوت ها یا لایه پوشش نهایی رنگ ها از رنگ های پایه ای مهم در صنایع رنگ است که مورد نیاز صنایعی مانند اتومبیل سازی می باشد به همین دلیل سفارش های بالایی از این رنگ ها توسط صاحبان مشاغل از تولید کنندگان گرفته می شود که با قیمت درب کارخانه به فروش خواهند رسید.

خرید عمده موجب کم شدن قیمت برای مصرف کننده می شود و برای افرادی که مصارف بالایی دارند به صرفه خواهد بود. عرضه مستقیم محصول از تولید به مصرف به دلیل کم شدن واسطه ها در پروسه فروش با کاهش قیمت ها همراه خواهد بود.

پرل سفید یکی از بهترین محصولات رنگ می باشد که در فروشگاه های مربوط به صنایع رنگ به فروش می رسد.

 

مهندس جوهری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات رنگ و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *