مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات رنگ و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

رنگ احسان لیست قیمت رنگ اکریلیک

آنچه در این مقاله می خوانید...

تاریخچه شرکت رنگ احسانویژگی ها و انواع رنگ ساختمانی تولید شده در رنگ احسانمزایای استفاده از رنگ اکریلیک تولید شده در شرکت رنگ احسانلیست قیمت رنگ احسان
لیست قیمت رنگ اکریلیک سان

تاریخچه شرکت رنگ احسان

رنگ اکریلیک احسان فروش

اولین شرکت تولید کننده رنگ احسان در جاده آبعلی واقع شده بود و این شرکت از سال ۱۳۷۵ اقدام به تولید محصولات رنگی نموده است. در طی سال چیزی حدود ۱۰۰۰ تن رنگ در این شرکت تولید می شد.

یکی از مهمترین اهداف این شرکت ایجاد نوآوری در زمینه تولید رنگ های صنعتی و ساختمانی می باشد. محصولات رنگ احسان از استانداردهای جهانی برخوردار هستند و در سال ۱۳۷۹ ظرفیت تولید این کارخانه به ۳۳۲۰ تن در سال رسید و در سال ۱۳۸۲ با به کارگیری تجهیزات نوین و توسعه شرکت، میزان تولید به ۷۲۰۰۰ تن در سال افزایش پیدا کرد.

رنگ احسان در حال حاضر جایگاه مناسبی را در بین تولیدکنندگان داخلی کسب کرده است و به طور سالانه سعی بر افزایش میزان تولید به همراه افزایش کیفیت محصول دارد.

ویژگی ها و انواع رنگ ساختمانی تولید شده در رنگ احسان

رنگ های ساختمانی به سه دسته رنگ پلاستیک، آلکیدی و اکریلیک تقسیم می شوند. رنگ پلاستیک جز دسته رنگ های قدیمی محسوب می شود که از غلظت مناسبی برخوردار است.

چنانچه غلظت رنگ پلاستیک زیاد باشد سبب می شود اثر قلمو روی سطح مورد نظر باقی بماند و چنانچه غلظت رنگ مورد استفاده پایین باشد لازم است دوباره سطح مورد نظر رنگ شود.

رنگ پلاستیک بیشتر برای رنگ آمیزی سقف مورد استفاده قرار می گیرد.
رنگ آلکیدی همان رنگ روغنی است که از قابلیت شستشو برخوردار است و دوام و زیبایی منحصر به فردی دارد. این رنگ ها اغلب به عنوان ضد پوسیدگی و ضد زنگ مورد استفاده قرار می گیرند.
رنگ اکریلیک جز دسته رنگ های بسیار محبوب محسوب می شود اما این رنگ ها برای رنگ آمیزی در و پنجره نمی توانند مورد استفاده قرار گیرند. رنگ اکریلیک که یکی از مهمترین محصولات رنگ احسان است به آب به عنوان حلال برای رقیق شدن نیاز دارد و بعد از خشک شدن در برابر آب نفوذ ناپذیر هستند.

رنگ های اکریلیک تولید شده در شرکت رنگ احسان در انواع متنوعی تولید و عرضه می شوند و این رنگ ها برای سطوح داخلی و خارجی ساختمان می توانند مورد استفاده قرار گیرند. انواع رنگ اکریلیک مات، رنگ اکریلیک نیمه براق، رنگ اکریلیک براق و رنگ اکریلیک نما (آب گریز و سیلیکونی) در این شرکت تولید می شود.

مزایای استفاده از رنگ اکریلیک تولید شده در شرکت رنگ احسان

از مزایای این رنگ می توان به قابلیت شستشو، غلظت بالا، پوشش دهی مناسب، عدم وجود بوی نامطبوع، عدم وجود مواد نفتی، اجرای آسان و خشک شدن سریع آن اشاره کرد.

لیست قیمت رنگ احسان

در جدول زیر لیست قیمت رنگ احسان ارائه شده است و در سال ۱۳۹۹ ممکن است بین ۴۰-۲۵ درصد نوسان داشته باشد.

لیست قیمت رنگ اکریلیک سان

مهندس جوهری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات رنگ و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *