مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات رنگ و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

رنگ اکریلیک لاتکس الوان

آنچه در این مقاله می خوانید...

تاریخچه فعالیت شرکت رنگ اکریلیک لاتکس الوانمشخصات رنگ اکریلیک لاتکس الوان مدل ALCO-3116نحوه استفاده از رنگ اکریلیک لاتکس الوان
فروش رنگ اکریلیک پلاستیک

تاریخچه فعالیت شرکت رنگ اکریلیک لاتکس الوان

نمایندگی فروش رنگ اکریلیک لاتکس الوان

شرکت رنگ اکریلیک لاتکس الوان سالهاست در زمینه تولید رنگ فعالیت دارد و برند الوان یک ملی و منطقه ای در زمینه تولید رنگ های ساختمانی، رنگ های صنعتی و حفاظتی می باشد.

در کنار رنگ اکریلیک لاتکس الوان انواع رنگ ها و پوشش ها را بر پایه مواد نانو، رنگ های پلاستیکی، نیم پلاستیک؛ اکریلیک پایه آب، انواع رنگ های روغنی که برای رقیق شدن به حلال نیازمندند، انواع هاردنر و تینر، روغن الیف، بتونه، لاک، رنگ های ضد حریق و مقاوم به حرارت، رنگ های ترافیکی مقاوم در برابر سایش، محصولات مهندسی مگامن و پوشش عایق بام را تولید و علاوه بر عرضه در بازار های داخلی به خارج از کشور نیز صادر می کند.

مشخصات رنگ اکریلیک لاتکس الوان مدل ALCO-3116

رنگ اکریلیک لاتکس الوان مدل ALCO-3116 در ظرف هایی با حجم ۵/۲ گالن تولید و عرضه می شود که معادل ۲۵/۹ لیتر می باشد. هر لیتر چیزی حدود ۱۱-۱۰ متر مربع را پوشش می دهد. بعد از رنگ آمیزی چیزی حدود ۱ ساعت زمان لازم است اما بهتر است برای اضافه کردن لایه بعدی حداقل ۳ ساعت زمان از رنگ آمیزی اولیه زمان بگذرد.

نحوه استفاده از رنگ اکریلیک لاتکس الوان

فروش رنگ اکریلیک پلاستیک

قبل از رنگ آمیزی باید با رنگ اکریلیک لاتکس الوان سطح مورد نظر را به خوبی با آب بشویید و هر گونه چربی، رنگ های قدیمی، گرد و غبار را از سطح مورد نظر پاک کنید. برای تمیز کردن سطوح سیمانی بهتر است از روش واتر جت استفاده کنید. بعد از شستشوی سطح با آب لازم است اجازه دهید سطح کاملا خشک شود.

بعد از خشک شدن سطح از سیلر استارت لاتکس و فاساد (ALCO-3307) قبل از رنگ آمیزی استفاده شود. سیلر استارت لاتکس در ترک های سطحی نفوذ می کند و آن را به خوبی پر می کند، ضمن این که از قدرت جذب بالایی برخوردار است و چسبندگی بسیار خوبی را ایجاد می کند و مناسب رنگ آمیزی نهایی است و این امر سبب می شود پوشش دهی و پایداری رنگ افزایش پیدا کند.
سپس لازم است رنگ اکریلیک لاتکس الوان را مقادیر مناسبی از آب به خوبی حل کنید و روی سطح استفاده کنید.

میزان آبی که باید به رنگ اضافه کنید تحت تاثیر دمای محیط، سطح زیر کار و ابزاری که برای رنگ آمیزی از آن استفاده می کنید بستگی دارد. در حالات و شرایط نرمال لازم است برحسب درصد وزنی میزان اختلاط آب به رنگ باید چنانچه از قلمو برای رنگ آمیزی استفاده می کنید ۲۰-۱۵ درصد باشد.

اگر از غلتک استفاده می کنید ۱۵-۱۰ درصد و چنانچه از پیستوله استفاده می کنید ۲۵-۲۰ درصد استفاده کنید. یکی از روش های قابل توصیه برای رنگ آمیزی لبه ها، کنج ها و نقاط دور از دسترس لازم است برس، غلتک یا اسپری استفاده کنید.

برای افزایش دوام رنگ اکریلیک لاتکس الوان و ایجاد سطحی براق یا مات می توانید از یک لایه لاک اکریلیک پایه آب (۳۱۱۲,۳۱۱۳,۳۱۱۴)ALCO- روی رنگ استفاده کنید. برای رنگ آمیزی بهتر است محیط مورد نظر شما از دمای ۱۰ درجه سانتی گراد و رطوبت کمتر از ۸۰ درصد استفاده کنید و دمای سطح مورد نظر ۳ درجه بالاتر از دمای نقطه شبنم باشد.

مهندس جوهری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات رنگ و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *