مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات رنگ و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

رنگ روغنی براق بارک، رنگ دکوراسیون معروف

آنچه در این مقاله می خوانید...

رنگ روغنی براق بارک، رنگ دکوراسیون معروفشرکت رنگ بارک

رنگ روغنی براق بارک، رنگ دکوراسیون معروف

یکی از گزینه های پر استفاده برای دکوراسیون، برای جلوه بیشتر رنگ، رنگ روغنی براق بارک است. رنگ روغنی براق بارک بر پایه رزین آلکیدی می باشد و براقیت زیاد این رنگ به آن جنبه تزییناتی داده است.

رنگ روغنی براق بارک علاوه بر پوشانندگی بالا، از مقاومت خوبی در مقابل رنگ پریدگی برخوردار است و به اندازه کافی محکم و دارای چسبندگی مناسب به عنوان لایه آخر کار است.

در شرایط آب و هوایی ایران رنگ روغنی براق بارک سازگاری خوبی را از خود نشان داده است و می توانید بر روی انواع سطوح استفاده کنید. از سطوح ساختمانی مانند گچ، سیمان، بتن و آجر گرفته تا سطح هایی از چوب ، فلز و سنگ. با این که رنگ روغنی براق بارک در دکوراسیون داخلی کاربرد زیادی دارد،

استفاده گسترده از این رنگ محدود به مصارف ساختمانی نمیشود و می توان از آن در فضاهای نیمه صنعتی یا برای زیبا سازی در سطح شهر نیز استفاده کرد.

رنگ روغنی براق بارک با وجود قلم خوری بسیار خوب، هم با قلم و هم با اسپری و غلتک قابلیت اجرا دارد. خشک شدن سطحی این رنگ در یک دما و آب و هوای معمولی ایران حدود ۴ تا ۵ ساعت زمان می برد. برای خشک شدن کامل آن حتی یک شبانه روز هم وقت لازم نیست و در حدود یک زمان ۱۶ تا ۲۰ ساعته رنگ روغنی براق بارک خشک می شود.

با توجه به حجم تقاضای شما، این رنگ ها در انواع بسته بندی های حلبی، گالنی یا کیلویی به فروش می رسد.

شرکت رنگ بارک

رنگ بارک از سال ۱۳۵۸ کیفیت خود را ثابت کرده است. کنترل کیفیت بارک تحت نظارت سازمان استاندارد ایران و تحقیقات صنعتی، خود را طبق استاندارد های جهانی کنترل می کند.

شرکت بارک برای مطمئن بودن از محصولات خود آن را برای ده سال گارانتی می کند. با وجود همه این ها رنگ روغنی بارک مقرون به صرفه محسوب می شود. شعار این شرکت این است: «دنیای بی رنگ معنایی ندارد.»

 

رنگ بارک از سال ۱۳۵۸ با شماست.

مهندس جوهری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات رنگ و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *