مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات رنگ و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

رنگ ویترای هنری را از کجا تهیه کنیم؟

آنچه در این مقاله می خوانید...

رنگ هنری ویترای چیست؟ اصلا ویترای چه هنری است؟خرید رنگ هنری ویترای چگونه انجام می شود؟رنگ هنری ویترای بر دو نوع است

اما شاید برای همه علاقه مندان این سوال پیش بیاید که مراکز اصلی خرید رنگ هنری ویترای در کجا قرار دارند و به چه جاهایی باید مراجعه نمایند اجازه دهید پیش از آن در ادامه به توضیح مختصری درباره ماهیت و کاربرد رنگ هنری ویترای بپردازیم.

رنگ هنری ویترای چیست؟ اصلا ویترای چه هنری است؟

اگر روزی تصمیم بگیریم بر روی شیشه نقاشی بکشیم قطعا باید به سراغ صنعت و هنر ویترای برویم در واقع  ویترای یک کلمه فرانسوی است و در فرهنگ لغت به این شکل تعریف شده است:

شیشه ای که بر روی آن با رنگ روغن یا رنگ خمیری شکل نقاشی کرده باشند. نوعی نقاشی بر روی شیشه.

در واقه ویترای به هنر نقاشی روی شیشه گفته می شود که از زمان های گذشته رواج داشته است و بیشتر در ساخت پنجره های رنگی مورد استفاده بوده است. اما امروزه این هنر جنبه های دکوراتیو فراتر از پنجره دارد و در همه جای دنیا گسترش پیدا کرده است. در کشور ما علاقمندان زیادی به ویترای وجود دارد که این افراد برای نقاشی بر شیشه نیاز به رنگ های مخصوص دارند تا بتوانند با کمترین هزینه بهترین رنگ ها را در اختیار داشته باشند.

خرید رنگ هنری ویترای چگونه انجام می شود؟

امروزه خرید رنگ هنری ویترای بر خلاف زمان های گذشته که نیاز به حضور خریدار در محل فروش الزامی بود دیگر صرفا به صورت حضوری فقط انجام نمی شودو سایت های اینترنتی نقش بسزایی در تامین نیازهای هنرمندان بر عهده دارند. آن ها ضمن ارائه طیف گسترده ای از رنگ های هنری ویترای امکان ارسال به کلیه نقاط کشور را نیز دارند.

رنگ هنری ویترای بر دو نوع است

رنگ های هنری ویترای از نظر نوع حلال آن ها به دو پایه گروه پایه تینر و پایه آب تقسیم میشوند:

الف- رنگ های پایه حلال در واقع رنگ ها پایه تینر هستند و مزیتشان آن است که این رنگ ها برای ایجاد بیشترین حد درخشندگی بر روی شیشه، از شفافیت بالایی برخوردارند. رنگ ویترای ۴۰ میلی لیتر دارای رنگ های شفاف و جذاب هست که این رنگ ها مخصوص نقاشی بر شیشه هستند و برای استفاده از آنها باید با حلال تینر رقیق شوند. این رنگ ها به خوبی به سطوح صاف مانند شیشه، کاشی و فلز می چسبند پایداری رنگ های هنری ویترای نسبت به تابش نور مناسب است.رنگ های اضافی و اشتباهات را می توانید با الکل صنعتی پاک کنید.

ب- رنگ های پایه آب هنری ویترای نیز محصول جدیدی است که به بازار آمده است و در هنگام خرید باید حتما از فروشنده سوال کنید که کدام نوع رنگ را به شما عرضه نموده است.

مهندس جوهری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات رنگ و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.