مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات رنگ و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

شرکت تامین زینک ریچ اپوکسی دو جزیی

آنچه در این مقاله می خوانید...

بهترین مکان برای نگهداری زینک ریچ اپوکسیانعطاف زیاد زینک ریچ اپوکسیفروشنده اصلی زینک ریچ اپوکسی دو جزیی

بزرگترین و برترین شرکت تامین زینک ریچ اپوکسی دو جزئی این محصول را با قیمت ویژه و باور نکردنی در بازار داخلی و خارجی توزیع و پخش می کند. انواع زینک ریچ اپوکسی را می توانید از تولید کننده اصلی و تخصصی آن به صورت مستقیم و بدون کجود واسطه های مختلف سفارش دهید و در کوتاه ترین زمان ممکن در محل مورد نظر خود تحویل بگیرید. زینک ریچ اپوکسی دو جزیی به صورت مستقیم وارد بازار می شود.

شرکت تامین زینک ریچ اپوکسی دو جزیی

بهترین مکان برای نگهداری زینک ریچ اپوکسی

بهترین مکان برای نگهداری زینک ریچ اپوکسی در آب و هوای گرم دمای مواد قبل از مخلوط نمودن باید بین ٢٠ تا ٢٥ درجه سانتیگراد باشد. در غیر این صــــورت زمان کاربری (Pot Life) به شدت کوتاه خواهد بود. هنگامی که سرعت باد بیشتر از ٧ متر بر ثانیه است از اجرای رنگ خوداری نمایید. هنگامی که دمای سطح کمتر از ١٠ درجه سانتیگراد است از اجرای رنگ خوداری شود.

دمای هوا: ٥٠-٥ درجه سانتیگراد دمای سطح: ٦٠-١٠ درجه سانتیگراد دمای مواد: ٤٠-١٥ درجه سانتیگراد رطوبت نسبی: ٧٠-٢٠ درصد

شرايط محيط رنگ آميزی : بهترين درجه حرارت محيط و سطح کار حين رنگ آميزی بين ۴۰-۱۰ درجه سانتيگراد می باشد برای حصول کيفيت مناسب، توصيه می گردد رنگ آميزی حتی الامکان در محيط های سرپوشيده انجام شود. دمای محيط هنگام رنگ آميزی بايستی حداقل ۳ درجه سانتيگراد بالاتر از نقطه شبنم محيط باشد تا از تشکيل قطرات آب روی سطح جلوگيری شود.

انعطاف زیاد زینک ریچ اپوکسی

انعطاف زیاد زینک ریچ اپوکسی آماده سازی سطح : سطح مورد نظر بايد از هرگونه آلودگی عاری گردد که به همين منظور می توان از روشهايی همچون اعمال فشار باد، شستشو با شوينده ها و تينرها بهره برد. سپس بلاستينگ (زنگ زدائی) روی سطح طبق استاندارد (SSPC-SP10) تا درجه Sa2.5 انجام دهيد. پس از زنگ زدائی ذرات حاصل از آن را با فشار هوا از روی سطح پاک نموده و کاملاً خشک نمائيد. پس از گذشت يک ساعت از آماده سازی سطح پرايمر را اعمال نمائيد. در صورتيکه سطح مورد نظر دارای رنگ قديمی باشد بهتر است از روش هايی همچون برس سيمی، مينی بلاست، سنباده زنی جهت ايجاد زبری مناسب و چسبندگی بيشتر رنگ بهره برد.

روش اعمال رنگ : هر دو جزء A و B بخوبی ميکس شده و با توجه به نسبت تعيين شده با هم مخلوط میشوند و سپس جزء C افزوده می شود و به آن تينر اضافه میشود تا به ويسکوزيته پاشش برسد. در حين اعمال، رنگ داخل مخزن مکرراً ميکس و با تنظيم مناسب فاصله نازل با سطح، پاشش انجام شود. با در نظر گرفتن حرکت و سرعت باد در حين اعمال، رعايت فاصله زمانی متناسب مابين اجرای لايه های آستری، ميانی و رويه و همچنين رعايت Pot life اعلام شده و عدم استفاده مخلوط رنگ بعد از اين زمان ضروريست.

فروشنده اصلی زینک ریچ اپوکسی دو جزیی

فروشنده اصلی زینک ریچ اپوکسی دو جزیی برترین و معتبرترین فروشنده اصلی زینک ریچ اپوکسی دو جزیی این محصول را با کیفیت عالی و درجه یک به فروش می رساند. اگر خواهان بهترین نوع این محصول هستید به شما توصیه می کنیم که آن را به صورت مستقیم و بدون وجود واسطه های مختلف از تولید کننده اصلی و اختصاصی آن خریداری نمایید تا دارای کیفیت تضمیمی باشد و به زودی خواص خود را از دست ندهد.

با خرید مستقیم و بدون واسطه می توانید زینک ریچ اپوکسی دو جزئی را با قیمت بسیار مناسب و ارزان تر از نمونه های مشابه موجود در بازار خریداری نمایید. فروشنده زینک ریچ اپوکسی این محصول را با کیفیت تضمینی وارد بازار می کند و در داخل و بازار بین المللی عرضه می کند.

زینک ریچ اپوکسی کیلویی در بسته بندی با کیفیت و استاندارد سازی شده به فروش می رسد. این محصول به صورت عمده و یک جا با قیمت بسیار مناسب توسط همین مرکز فروش معتبر و تخصصی به فروش می رسد. زینک ریچ اپوکسی اصل را بهتر است از طریق ثبت سفارش آنلاین تهیه و خریداری نمایید تا برای شما از هر نظر بصرفه تر باشد. ارسال این محصول به نقاط مختلف کشور امکان پذیر خواهد بود.

مهندس جوهری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات رنگ و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *