مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات رنگ و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات رنگ پلی اورتان مات درجه یک

آنچه در این مقاله می خوانید...

مقایسه رنگ پلی اورتان مات و براقصادرکننده انواع رنگ پلی اورتان

رنگ پلی اورتان مات یک نمونه هز رنگ های صنعتی می باشند که توسط شرکت ها و کارخانه های تولیدی رنگ ساخته و تولید می شوند و به صورت عمده صادر می شوند که دادای کیفیت بسیار داری و به خاطر همین موغوبیتی که دارد طرفداران بسیار به خود اختصاص داده که به صورت عمده و مقرون به صرفه خریداری می کنند.

صادرات رنگ پلی اورتان مات درجه یک

مقایسه رنگ پلی اورتان مات و براق

مقایسه رنگ پلی اورتان مات و براق

رنگ پلی اورتان شامل رنگدانه ها و افزودنی های پخش شده در یک مواد تشکیل دهنده می باشند که به صورت ماده های ریز تولید میشوند و چنین رنگ هایی با یک تفنگ الکترواستاتیک بر روی سطوح مورد نظر پاشیده می گردند.

ذرات رنگ در تفنگ باردار شده و لایه نازک چسبناکی را روی سطح مورد نظر تشکیل می دهند و پس از عبور از یک کوره در اثر حرارت ذوب شده است و از مزایای عمده ای که رنگ های پلی اورتان دارند عبارتند از آماده کردن آن ها برای مصرف و کاربرد و راحتی در استفاده و کاربرد تکه لایه ایی و لایه ایی ضخیم و با یکنواخت بهتر و سودمندی بالا و به صرفه بودن و رسوب شدن ندارند و خطرات کمتری برای سلامتی دارند و رنگ براق آن ها زیبایی خاصی را همراه دارد که مشتریان خوبی به خود جذب کرده است.

عیب هایی که دارد هم این می باشد که آلودگی ها و ذرات را به خود میگیرد و تغییر رنگ می دهد در مقابل آفتاب و بیشتر برای مصرف های تزیینی در محصولات و لوازم خانگی مورد استفاده قرار میگیرد.

این پوشش ها سخت و بادوام و غیرقابل انحلال را ارائه می دهند.

رنگدانه هایی که دارای بار منفی هستند را به سمت خود جذب میکنند و ذرات رنگ به واسطه بار منفی سریعا به سمت بار های منفی مثبت سطح فلزی جذب شده و روی آن قرار می گیرند.

صادرکننده انواع رنگ پلی اورتان

صادرکننده انواع رنگ پلی اورتان

فروش پلی اورتان مات توسط شرکت های تولیدی انجام میشود به صورت های عمده تحویل نماینده های فروش در سراسر کشور می دهند آن ها هم این محصولات را با قیمت مناسب بین مغازه داران رنگ فروشی توزیع میکنند تا در اختیار مشتریان قرار دهند‌.

صادرات رنگ پلی اورتان  در زمینه های  صنعتی کاربرد ویژه ایی دارد و فروش تکی آن ها برای مصارف کم تر استفاده می شود.

اشخاص میتوانند به سه روش این رنگ ها را خریداری کنند یا به صورت مستقیم از درب کارخانه با قیمت عمده خریداری کنند یا اینکه آن ها را از طریق واسطه هایی همچون مغازه داران خریداری کنند و یا به صورت غیر حضوری از طریق سایت ها و کانال هایی که کارخانه ها راه اندازه کرده اند خریداری کنند و آن ها را در اندازه و تعداد مورد نظرشان درب خانه تحویل بگیرند.

مهندس جوهری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات رنگ و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *