مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات رنگ و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

ظهور فناوری نانو در صنعت رنگ با رنگ نما نانو آبگریز

آنچه در این مقاله می خوانید...

اثر خود تمیز شوندگی سطوح با رنگ نما نانو آبگریزخرید عمده رنگ نما نانو آبگریز

اثر خود تمیز شوندگی سطوح با رنگ نما نانو آبگریز

رنگ نما نانو آبگریز یکی از تکنولوژی های جدیدی است که وارد صنعت رنگ شده است. شکل فیزیکی رنگ به صورت ظاهری هیچ تفاوتی با رنگ های غیر نانویی ندارد. این رنگ برای استفاده نیاز به رقیق شدن و حلال ندارد. رنگ نما نانو آبگریز در کل ساختمان بویژه در نمای ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد.

از ویژگی های مهم این رنگ عایق بودن و محافظت در برابر عوامل محیطی می باشد. زمانی که عمل عایق در ساختمان را انجام می دهد در مصرف انرژی های سرمایشی و گرمایشی صرفه جویی می‌شود.

زمانی که رنگ به نانو تبدیل می‌شود، تغییراتی در ویژگی های آن ایجاد خواهد شد. سطوحی که دارای رنگ نما نانو آبگریز داشته باشد می تواند خود به خود تمیز شود و ذرات گردو غبار بر روی آن نمی نشیند.

در واقع ذرات بسیار ریز نانو در سطح موجب می‌شوند هیچ ذره آلودگی و یا آبی نتواند به سطح بچسبد. این رنگ موجب می شود تا سطوح از اشعه های مضر خورشید در امان باشند. ماندگاری بالای این رنگ ها موجب شده تا نیاز به ترمیم رنگ در سطح رنگ کاری شده بوجود نیاید.

خرید عمده رنگ نما نانو آبگریز

رنگ نانو از جمله محصولات و تکنولوژی هایی جدیدی است که به خوبی مورد استقبال قرار گرفته و به دلیل مزایای خوبی که دارد مقدار مصرف آن زیاد است. از مهمترین دلایل استقبال برای خرید یک محصول قیمت مناسب آن است.

خرید یک کالا به قیمت عمده موجب کاهش قیمت آن محصول خواهد شد.

فروش عمده رنگ نانو از طریق فروشگاه های عرضه مستقیم و از درب کارخانه انجام می شود که قیمت را به نسبت زیادی کاهش داده است. بهتر است از نمایندگی هایی که به صورت مستقیم کالا را از کارخانه و بدون واسطه به فروش می رسانند خرید انجام شود.

مهندس جوهری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات رنگ و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *