مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات رنگ و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش رنگ اکریلیک نیمه براق بدون واسطه

آنچه در این مقاله می خوانید...

کارایی انواع رنگ اکریلیک نیمه براقتولیدکننده های برتر رنگ اکریلیک نیمه براق

رنگ اکریلیک نیمه براق رنگی کاربردی برای رنگ آمیزی انواع سطوح در ساختمان و…  است که به زندگی بشر  زیبایی چشم نوازی می دهد  رنگ ها در طبیعت به صورت طبیعی یا مصنوعی می باشند امروزه کارخانه های زیادی رنگها را  با استفاده از مشتقات پلیمری و نفتی یا از مواد طبیعی تولید می کنند و به بازار عرضه می کنند همچنین بهترین رنگ اکریلیک در اراک تولید می شود.

فروش رنگ اکریلیک نیمه براق بدون واسطه

کارایی انواع رنگ اکریلیک نیمه براق

کارایی انواع رنگ اکریلیک نیمه براق

رنگ اکریلیک محصولی بر پایه آب و مواد پایدار کننده می باشد که حالت براقی دارد و از مقاومت های شیمیایی بالایی برخوردار است. رنگ اکریلیک پوشش رنگی و ضد خش و خوردگی سطوح می باشد که امکان بکارگیری این محصول با الیاف های شیشه و پلی کربنی موجب می شود  از آن در رنگ آمیزی دیوارها استفاده نمود . مقاومت حرارتی بسیار مناسب رنگ اکریلیک امکان بکارگیری آن را در سطوح و محیط های مختلف شیمیایی میسر می نماید و همین امر باعث می شود که یک رنگ مقاوم در برابر خوردگی و سایش بوجود آید. رنگ های اکریلیک نیمه براق رنگ های خاصی هستند که به عنوان رنگ های پوششی به کار برده می شوند این رنگ ها با فرمول خاصی تهیه شده و در برابر عوامل محیطی مانند اصطکاک حرارت و دما و رطوبت کاملا مقاوم بوده و عمر طولانی نسبت به سایر فراورده های رنگی دارند

 به دلیل مقاومت شیمیایی بسیار خوب در صنایع مختلف بسیار مورد توجه قرار می گیرد.  رنگ اکریلیک نیمه براق در مصارف خانگی و نمایشگاهی زیاد بکار می رود. کاربرد رنگ اکریلیک به عنوان پوشش محافظ بتن در پارکینگ ها برای مقابله با اثر به جای مانده از لاستیک داغ ماشین، لکه های روغن و موادی شیمیایی و… می باشد. امروزه رنگ اکریلیک بسیار مورد توجه قرار گرفته و همچنین رنگ های ترافیکی نیز از جنس رنگ اپوکسی اکریلیکی می باشند. به دلیل چسبندگی بسیار خوب رزین اپوکسی به سطوح مختلف از جمله سیمان، فلز و آسفالت از آن استفاده می شود. از دیگر کاربردهای رنگ رویه اپوکسی اکریلیک می توان به عنوان رویه بر روی سطح استیل برای اینجا چسبندگی سایر رنگ ها نام برد. به دلیل سطح براق و آینه ای رنگ اپوکسی اکریلیک نیمه براق و انعکاس خوب آن رنگ اپوکسی اکریلیک در مصارف نمایشگاهی و اداری بسیار مورد توجه و استقبال قرار گرفته است. 

تولیدکننده های برتر رنگ اکریلیک نیمه براق

تولیدکننده های برتر رنگ اکریلیک نیمه براق

تولید رنگ اکریلیک نیمه براق در کشور ما بیشتر توسط کارخانه های پتروشیمی می باشند که این رنگ ها را در انواع و اقسام گوناگون مانند رنگهای اپوکسی اکریلیک مخصوص خط کشی جاده ها، رنگهای ساختمانی و سایر موارد کاربردی دیگر تولید و به بازار فروش عرضه می‌کنند.

مهندس جوهری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات رنگ و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *