مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات رنگ و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش ویژه اکریلیک نیمه براق اطلس

آنچه در این مقاله می خوانید...

ویژگی های رنگ اکریلیک نیمه براق اطلسرنگ اکریلیک نیمه براق اطلس چیست؟
رنگ اکریلیک اطلس

ویژگی های رنگ اکریلیک نیمه براق اطلس

رنگ اکریلیک اطلس
رنگ اکریلیک نیمه براق اطلس کاملا بی بو و غیر سمی است.

رنگ مورد استفاده در خانه نقش زیادی در جذابیت دکوراسیون داخلی و نمای خارجی منزل دارد. بنابراین لازم است علاوه بر انتخاب رنگ مناسب، در انتخاب برند و کیفیت رنگ مورد استفاده نیز دقت کنید.

امروزه گرایش به سمت استفاده از رنگ اکریلیک بسیار افزایش پیدا کرده است.

رنگ اکریلیک نیمه براق اطلس را می توان با مادر رنگ های اکریلیک مخلوط کرد و در زمان رنگ آمیزی فضا با استفاده از این رنگ لازم نیست آن محیط را ترک کنید چون رنگ اکریلیک نیمه براق اطلس کاملا بی بو و غیر سمی است.

این رنگ بر پایه رزین های امولسیونی و آب تهیه شده است و آلودگی برای محیط زیست ایجاد نمی کند.

همین سازگاری آن محیط زیست سبب شده است تا گرایش به استفاده از آن افزایش یابد و این رنگ ها جایگزین مناسب رنگ های روغنی و پلاستیک محسوب می شوند.

لازم به ذکر است این رنگ جز رنگ های ضد باکتری است. هر کیلو گرم از این رنگ می توان تا ۶ متر مربع از سطح را پوشش دهد.

رنگ های اکریلیک برای رقیق شدن به آب نیاز دارند و استفاده از آن ها به جای رنگ هایی که لازم است در حلال های روغنی حل شوند مزایای زیادی دارد. رنگ اکریلیک نیمه براق اطلس جز دسته رنگ هایی است که با توجه به این که از مواد اولیه مرغوب تهیه شده است خیلی راحت قابل شستشو است .

این ویژگی یکی از مهمترین مزایای این رنگ در مقایسه با سایر رنگ های حلال آب می باشد.

چنانچه قصد شستشوی سطح رنگ آمیزی شده با رنگ اکریلیک نیمه براق اطلس را دارید باید یک هفته بعد از رنگ آمیزی اقدام به این کار کنید.

رنگ اکریلیک نیمه براق اطلس چیست؟

فروش رنگ اکریلیک

رنگ اکریلیک جز دسته رنگ های شیمیایی است و نوعی پرایمر پلاستیکی محسوب می شود. این رنگ ها به دو دسته تقسیم می شوند دسته ای به حلال نفتی و دسته ای به حلال آبی برای رقیق شدن نیاز دارند. رنگ اکریلیک نیمه براق اطلس بر پایه آب تهیه شده است و نیازی به حلال های روغنی ندارد.

از رنگ های اکریلیک در ابتدا فقط برای رنگ آمیزی اتومبیل استفاده می شد اما بتدریج با توجه به ویژگی های منحصر به فردی که دارد از آن برای رنگ آمیزی ساختمان نیز استفاده شد و کم کم جای رنگ های روغنی را در صنعت ساختمان سازی گرفت.

رنگ های اکریلیک علاوه بر صنایع اتومبیل سازی و ساختمان سازی در صنایع دیگری نیز مورد استفاده قرار می گیرند. از ویژگی های مثبت این رنگ می توان به براقیت و درخشش بالا، دوام و ماندگاری زیاد، غلظت زیاد، تنوع در رنگ، مقاوم در برابر اشعه ماورا بنفش و نور خورشید، استفاده آسان از آن و قابلیت شستشو، سرعت بالای خشک شدن رنگ بعد از رنگ آمیزی، قابلیت استفاده روی سطوح مختلف، امکان ترمیم در صورت آسیب دیدین ترک خوردگی می توان اشاره کرد.

در سایت ترنج می توانید از فروش ویژه اکریلیک نیمه براق اطلس دیدن کنید.

مهندس جوهری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات رنگ و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *