مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات رنگ و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش کفپوش اپوکسی پارکینگی با قیمت استثنایی

آنچه در این مقاله می خوانید...

فروش کفپوش اپوکسی پارکینگی با قیمت استثناییفروش کفپوش اپوکسی پارکینگی در انواع رنگ ها

فروش کفپوش اپوکسی پارکینگی با قیمت استثنایی

 

فروش کفپوش اپوکسی پارکینگی برای مدرن و زیبا شدن پارکینگ شما در کم ترین زمان ممکن است. نه تنها در پارکینگ بلکه در نمایشگاه های ماشین نیز از این کفپوش اپوکسی استفاده می شود.
کفپوش اپوکسی در برابر ریختن بنزین، گازوییل، روغن و اکثر موادی که باعث تخریب رنگ های دیگر می شود، پایدار است. یکی از مسائلی که اکثرا در پارکینگ های بتنی وجود دارد سایش و اثر لاستیک ها بر روی سطح آن است.

عبور اتومبیل ها و تعداد زیاد عابرین، نیز می تواند به سطح بتن آسیب برساند و به مرور زمان باعث تخریب بتن شود اما با وجود کفپوش اپوکسی خبری از این قضایا نیست.

اولین چیزی که در کفپوش های پارکینگی به چشم می آید صافی سطح بی نظیر و براقیت آن است.

با وجود چنین سطح صیقلی کفپوش اپوکسی خاصیت ضد لغزشی دارد. چسبندگی عالی اپوکسی به سطوح زیرین تا دهه ها کفپوش را در مقابل رطوبت، تغییرهای جوی و باران های زیاد و گرمای طاقت فرسا بیمه می کند.
تمیز کردن کفپوش اپوکسی پارکینگی بسیار ساده تر است و تشکیل گرد و غبار در پارکینگ و بر روی خودرو ها را کاهش می دهد.
همه این دلایل باعث گسترش استفاده و فروش کفپوش های اپوکسی پارکینگی شده است. کفپوش اپوکسی در انواع رنگ ها و طرح ها، با توجه به نمای مد نظر شما قابلیت اجرا دارند.

فروش کفپوش اپوکسی پارکینگی در انواع رنگ ها

 

طبق تجربه فروش کفپوش اپوکسی پارکینگی با این که این کفپوش مقداری هزینه های شما را افزایش می دهد اما به زیبایی لوکس پارکینگ شما می ارزد.

بازتاب نور بر سطح صیقلی اپوکسی نیاز به استفاده از وسایل روشنایی را کم می کند. میتواند باعث کاهش هزینه های نگهداری و نظافت شود. به علاوه ماندگاری و عمر این کفپوش های اپوکسی بالاست و نیازی به ترمیم یا هزینه مجدد نیز نخواهید داشت.
فروش کفپوش اپوکسی پارکینگی برای بالا بردن ارزش ملک شما و با نرخ استثنایی برای خریداری عمده، توسط این سایت انجام می شود. کافی است خرید خود را توسط سایت انجام داده یا با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید.

مهندس جوهری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات رنگ و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *