مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات رنگ و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت رنگ فوری پارس اشن چوب در بازار

آنچه در این مقاله می خوانید...

قیمت رنگ فوری پارس اشن چوب در بازارویژگی های تاثیرگذار در قیمت رنگ فوری چوب پارس اشنانواع رنگ چوب فوری پارس اشنروش اجرای انواع رنگ چوب فوری پارس اشنموارد استفاده رنگ فوری چوب

قیمت رنگ فوری پارس اشن چوب در بازار

قیمت رنگ فوری پارس اشن چوب در بازار امروز به نحوه کاربرد آن در صنعت بستگی دارد. رنگ فوری پارس اشن چوب بر اساس رزین آلکیدی و نیترات سلولزی ساخته می شوند و به همین دلیل براقیت، انعطاف پذیری و پوشش دهی بالا و همچنین چسبندگی در این رنگ باعث شده تا دوام رنگ فوری پارس اشن چوب نیز بالا باشد.

این رنگ چوب خیلی سریع خشک می شود و از این رو یکی از رنگ های محبوب برای کاربرد در رنگ آمیزی چوب های مصنوعی به شمار می رود. به دلیل افزایش نیاز بالای بازار قیمت رنگ فوری پارس اشن چوب برای مشتریان از اهمیت بالایی برخوردار است.

این رنگ برای پوشش های نیم پلی استر و تمام پلی استری کاربرد زیادی دارد و از این رو برای پوشش های فضای بسته استفاده می شوند.
رنگ فوری پارس اشن چوب در هوای باز استفاده نمی شود و باید حتما در یک فضای بسته از آن استفاده کنید.

این رنگ بیشتر در صنعت مورد استفاده قرار می گیرد و به دلیل جلای خاصی که دارد، مبلمان و دیگر وسایل چوبی را با استفاده از آن رنگ آمیزی می کنند.

طیف گسترده ای برای رنگ فوری پارس اشن چوب وجود دارد که همین نیز بر روی قیمت آن تاثیر مستقیمی خواهد داشت. نکته مهمی که باید در هنگام استفاده از رنگ مناسب چوب به آن دقت کنید، استفاده از پتینه چوب است اما زمانی که قصد دارید از رنگ فوری پارس اشن چوب برای رنگ کردن چوب طبیعی و یا مصنوعی استفاده کنید، نیازی به استفاده از پتینه نمی باشد.

در ادامه به بررسی ویژگی و خواص موجود در رنگ فوری پارس اشن خواهیم پرداخت.

ویژگی های تاثیرگذار در قیمت رنگ فوری چوب پارس اشن

قیمت رنگ فوری پارس اشن چوب

مهم ترین و اساسی ترین ویژگی هایی که در قیمت رنگ فوری پارس اشن چوب تاثیرگذار است، در کیفیت آن نیز نقش زیادی خواهد داشت. از این رو می توان به موارد زیر اشاره کرد:
• رنگ فوری پارس اشن چوب خیلی سریع خشک می شود
• در برابر انواع شرایط و آب و هوای جوی مقاومت مناسبی دارد
• چسبندگی عالی بر روی سطح دارد و پوشش مطلوبی را ایجاد می کند
• استحکام و طول عمر بالایی دارد
• اجرای راحت
همچنین خشک شدن سریع رنگ چوب از جذب غبار و آلودگی جلوگیری می کند.
انتخاب رنگ فوری چوب در نتیجه نهایی تاثیر زیادی دارد چون رنگ خوب باعث می شود در سطح لایه های چوب نفوذ کند در عین حال که ضخامت قابل توجهی هم روی چوب تشکیل نمی دهد.
ابتدا چوب را بین دوازده تا ۱۴ ساعت در معرض هوای بیرونی قراردهید تا زنجیره مولکولی سطوح بیرونی آن کمی از حالت بسته بودن کامل خارج شود و کمی باز تر شود و به اصطلاح رنگ پذیری آن بیشتر گردد.
با دقت کامل عمل کنید در هنگام اعمال رنگ چوب فوری پارس اشن اجازه ندهید هیچ سطحی بدون رنگ باقی بماند و پوشانندگی را تا اعلا ترین درجه آن انجام دهید. صبر و حوصله و استقامت نقاش در این مرحله اهمیت زیادی دارد.
یادتان باشد که دقت به کارآیی رنگ و موارد کاربرد آن حتما لازم است.

به طور مثال رنگ‌های چوب فوری پارس اشن برای استفاده در فضای محوطه بیرون و در رنگ‌آمیزی نمای چوبی که در معرض معارضات جوی است کمتر استفاده می شود و در این موارد اکثرا از طیفی ازروغن های گیاهی مخصوص استفاده می گردد.
برخی دستور العمل ها روی قوطی رنگ های فروی چوب پارس اشن ذکر می شود که باید به آن دقت کنید یکی از این موارد زمان تجدید پذیری رنگ است که معمولا بین دو تا دو سال در رنگ های گوناگون متفاوت است.

انواع رنگ چوب فوری پارس اشن


رنگ‌ فوری پارس اشن از خانواده رنگ‌های شفاف و غیر کدر محسوب می شود که اضافه بر پوشش سطح چوب و حفاظت آن، فیلم شفافی را بر روی سطح چوب می سازد، بدون آن که در نقش و گره و بافت زیبای چوب اختلافی به وجود آورد.

رنگ‌هایی مانند سیلر، کیلر، نیم پلی‌استر، تمام پلی‌استر، رنگ‌های فوری پارس اشن خودرویی وغیره از انوع رایج آن است.

روش اجرای انواع رنگ چوب فوری پارس اشن

قبل از آغاز اعمال رنگ برای رنگ‌آمیزی احتیاج به آماده‌ سازی رنگ چوب می باشد، این رنگ‌ها در حالت عادی به دلیل ویسکوزیته بالایی که با خود دارند چندان روان نیستند و حتما باید رقیق شوند.
جهت رقیق کردن رنگ چوب تینر فوری پارس اشن را به کار می برند، تینر یک مایعی هست که در طیف وسیعی تولید می شود باید دقت شود برای هر رنگ آمیزی از تینر مخصوص آن استفاده گردد.

موارد استفاده رنگ فوری چوب

رنگ چوب فوری پارس اشن مخصوص فضای دکوراسیون داخلی می باشد و از این رنگ‌ها نمی‌توان در محوطه بیرونی استفاده کرد. از رنگ‌های فوری پارس اشن در زیاباسازی و رنگ آمیزی مبلمان، میز ناهار‌خوری و سرویس خواب نوین استفاده می گردد.

 

مهندس جوهری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات رنگ و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *