مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات رنگ و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مراکز تأمین پرایمر اپوکسی فلز

آنچه در این مقاله می خوانید...

ویژگی بارز پرایمر اپوکسی فلزصادرکننده پرایمر اپوکسی فلز

 

ویژگی بارز پرایمر اپوکسی فلز

پرایمر اپوکسی فلز این ماده‌ی رقیق، دارای قدرت چسبندگی بالا می‌باشد. از ویژگی‌های برجسته‌ی پرایمر اپوکسی فلز قابلیت چسبندگی بالا به مصالح ساختمانی و بتن می‌باشد. علاوه بر آن پرایمر اپوکسی فلز به هنگام خشک شدن جمع نمی‌شوند، و این عامل باعث شده است که استفاده از این ماده در حین اجرا کار راحت و ساده‌ای به نظر برسد.

از آنجا که این پرایمر از قدرت نفوذ ناپذیری و چسبندگی بالا برخوردار است از آن، به منظور پوشاندن اجسام و فلزاتی که مقاومت کمی در مقابل سایش دارند استفاده می‌شود.

جهت مقاوم‌سازی سطح مرطوب بتنی و سطح خشک به روش اف آر پی بکارگیری پرایمر اپوکسی فلز انتخاب مناسبی می‌باشد،

چرا که این محصول دارای دو خواص مکانیکی و قدرت نفوذ بالا می‌باشد؛ و از آنجا که این ماده یک لایه‌ی نازک با قطر ۳۰۰ میکرونی است جهت بستن ترک‌های سازه‌های بتنی و همچنین بستن منافذ چوب مورد استفاده قرار می‌گیرند.

صادرکننده پرایمر اپوکسی فلز


امروزه با توجه به نیاز روز صنایع خودرو‌سازی و دریایی و مسکن کارخانه‌های تولیدی در زمینه تولید پرایمر در حال رقابت هستند.

همان طور که از قبل به آن اشاره شد این ماده دارای چسبندگی‌ و نفوذ ناپذیری بالا جهت پوشاندن سطوح فلزی می‌باشد که با توجه به کارایی‌یشان در صنایع مهم باید با کیفیت بالا تولید و به بازار ارائه شوند.

این اصل در بین تولیدکنندگان این محصولات رعایت شده است و همواره می‌کوشند در تأمین پرایمر اپوکسی کوتاهی نشود، تا از این طریق بتوانند اعتماد مصرف کنندگان داخلی را به خود جلب نمایند.

رعایت استانداردها در زمینه‌ی تولید این محصولات به حدی است که توجه مصرف کنندگان خارجی را هم به خود جلب کرده است، به طوری که این شرکت‌های تولیدی به صادرکننده‌های این مواد تبدیل شده اند و در زمینه‌ی صادرات پرایمر اپوکسی فعالیت گسترده‌ای دارند.

 

مهندس جوهری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات رنگ و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *