مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات رنگ و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مراکز پخش رنگ مولتی سورفیس کادنس در تهران

آنچه در این مقاله می خوانید...

رنگ مولتی سورفیس کادنسانواع رنگ مولتی سورفیس کادنسنحوه استفاده از رنگ مولتی سورفیس کادنسموارد کاربرد رنگ مولتی سورفیس کادنسمراکز فروش رنگ مولتی سورفیس کادنس در تهران
کادنس

رنگ مولتی سورفیس کادنس

کادنس
رنگ مولتی سورفیس کادنس مقاوم به حرارت است

رنگ مولتی سورفیس کادنس جز دسته رنگ هایی است که روی سطوح فلزی، شیشه ای، پلاستیک، پارچه، پلی استر، چوب و غیره کاربرد دارد. از مهمترین ویژگی های این رنگ جادویی می توان عدم نیاز آن به تثبیت کننده اشاره کرد. البته چنانچه سطح رنگ آمیزی شده در معرض سایش و یا رطوبت خیلی زیادی قرار داشته باشد نیاز به تثبیت کننده دارد. این رنگ در برابر دمای بالا مقاوم است و به همین جهت برای ظروف و قابلمه که روی حرارت مستقیم قرار می گیرند مورد استفاده قرار می گیرد. اما نکته ای که باید به آن توجه داشته باشید این است که سطح رنگ آمیزی شده با استفاده از رنگ مولتی سورفیس کادنس نباید تا ۲۰ روز در برابر حرارت و رطوبت خیلی زیاد قرار بگیرند. رنگ مولتی سورفیس کادنس نیمه براق است و برای براق شدن آن می توانید از اسپری براق کننده یا وارنیش برای براق شدن آن استفاده کند.

انواع رنگ مولتی سورفیس کادنس

رنگ مولتی سورفیس کادنس به دو دسته ساده و متالیک تقسیم می شود که انواع ساده آن در ۶۰ رنگ موجود است و انواع متالیک آن در ۱۳ رنگ در بازار موجودند. معمولا رنگ مولتی سورفیس کادنس در حجم های ۱۲۰ میلی لیتری در بازار عرضه می شود. این رنگ های غیر سمی و سازگار با محیط زیست اند. رنگ مولتی سورفیس کادنس دارای گواهینامه EN71 & CE است.

نحوه استفاده از رنگ مولتی سورفیس کادنس

برای افزایش کیفیت سطوح رنگ آمیزی شده بهتر است رنگ مولتی سورفیس کادنس را چند بار روی سطح مورد نظر مورد استفاده قرار دهید. در ابتدا باید سطح مورد نظر را با یک لایه نازک از رنگ به خوبی بپوشانید سپس ۲ ساعت اجازه دهید تا سطح مورد نظر خشک شود و بعد از دو ساعت دوباره رنگ آمیزی را انجام دهید. بعد از ۴-۳ ساعت رنگ مولتی سورفیس کادنس خشک می شود ولی برای جلوگیری از ایجاد خراش روی سطح مورد نظر باید ۲۱ روز صبر کنید تا خوب خشک شود سپس آن را مورد استفاده قرار دهید و روی حرارت مستقیم قرار دهید. برای رنگ آمیزی با این رنگ می توانید از ابر استفاده کنید، ابر را به صورت ضربه ای به سطح مورد نظر بزنید و علاوه بر این که استفاده از ابر مقرون به صرفه است نیازی به استفاده از تثبیت کننده نیز وجود ندارد.

موارد کاربرد رنگ مولتی سورفیس کادنس

 رنگ آمیز وسایل آشپزخانه مانند کابینت
 رنگ کردن وسایل قدیمی و کمد های چوبی
 استفاده از آن در پتینه کاری
 استفاده از رنگ مولتی سورفیس کادنس در نقاشی دکوراتیو با استفاده از شابلون و ترانسفر

مراکز فروش رنگ مولتی سورفیس کادنس در تهران

مراکز فروش رنگ مولتی سورفیس کادنس در شرق غرب و مرکز تهران واقع شده است تا خذبداذان محترم در کمترین زمان ممکن به این محصول دسترسی داشته باشند و خرید آسان و بدون دغدغه را تجربه نمایند.همچنین با تماس با مشاورین فروش ما امکان دسترسی به این محصول فراهم آمده است.

مهندس جوهری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات رنگ و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *