مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات رنگ و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مناسبترین ضد آّب کننده نما ساختمانی سنگی

آنچه در این مقاله می خوانید...

شرایط نگهداری ضد آّب کننده نما ساختمانی سنگیقیمت ضد آّب کننده نما ساختمانی سنگی
شرایط نگهداری ضد آّب کننده نما ساختمانی سنگی

شرایط نگهداری ضد آّب کننده نما ساختمانی سنگی

ضد آّب کننده نما ساختمانی سنگی، رنگی از جنس پلیمر و نانو است که سطوح نمای ساختمان را که از جنس های مختلف مانند سنگ، بتن و.. می باشد را می پوشاند. زمانی که از ضد آّب کننده نما ساختمانی سنگی بر روی نمای ساختمان استفاده می شود آن را در برابر عواملی مانند رطوبت و یا سرما و گرما و محافظت می کند.
ضد آّب کننده نما ساختمانی سنگی می تواند تنوع رنگی هم داشته باشد. ضد آّب کننده نما ساختمانی سنگی می تواند از جنس سیلیکون و یا پلیمر باشد و اگر از نوع پلیمر باشد برای نماهای سنگی که دچار تخریب نیز شده است قابل استفاده است و به عمق سنگ نفوذ می کند و از آنها به خوبی محافظت می کند.
در واقع نانو ذرات ضد رطوبت باعث ایجاد یک لایه بسیار قدرتمند و فیلم شفاف بر روی سطح می شوند ، که این لایه و فیلم نهایی پس از خشک شدن می تواند براق یا مات باشد. یعنی سطح نمای مورد نظر را بنا بر نظر کارفرما می توان به صورت نمای براق و یا یک نمای مات ارائه نمود.


حلال این ضد آب کننده یا واترپروف کننده نما ساختمان سنگی می تواند حدود یک دهم آن آب باشد ؛ که همین امر نشان دهنده آسان بودن کار با این محصول می باشد، چرا که اگر پایه حلال بود نحوه اعمال و اجرای ان برای پیمانکاران عایق بندی ساختمان دشوار تر می شد.
بهترین ضد آّب کننده نما، از پوشش بیرونی ساختمان که بیشترین برخورد با عوامل آسیب زای بیرونی را دارند به خوبی محافظت می کند. ضد آب کننده یا در واقع عایق بندی نمای ساختمان به دلیل آسیب زا بودن این بخش ساختمان بسیار لازم و ضروری است.

قیمت ضد آّب کننده نما ساختمانی سنگی

شرایط نگهداری ضد آّب کننده نما ساختمانی سنگی

واترپروف کننده یا ضد آب کننده مخصوص نما ساختمان سنگی به صورت حلب های ۲۰ لیتری به فروش می رسد، یک لایه نازک شفاف بر روی سنگ نما ایجاد می کند ، که قیمت فروش عمده به طور معمول قیمت بسیار پایین تری را برای سازندگان و نقاشان و مجریان پروژه های عایق سازی ساختمان ایجاد می نماید.
قیمت ضد آب کننده نما ساختمان با توجه به محافظتی که از انواع نمای سنگی انجام می دهد بسیار مقرون به صرفه است. ضد آّب کننده نما ساختمانی سنگی را می توانید از مراکز فروشگاهی صنایع رنگ خریداری نمایید. قیمت این محصول به عواملی مانند نوع سنگ نما و یا مساحت محیطی که قرار است عایق بندی بر روی آن انجام شود بستگی دارد.


این عایق برای قسمت های خراب نمای ساختمان نیز مورد استفاده قرار می گیرد و در درون آنها نفوذ کرده و تزریق می گردد. قیمت این محصول با توجه به رتبه بندی این محصول از نظر کیفیت نوع متفاوت می باشد. بهترین قیمت را می توانید از نمایندگی های معتبر فروش این محصول خریداری نمایید.

 

مهندس جوهری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات رنگ و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *