مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات رنگ و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

نحوه تعیین قیمت رنگ روغنی هاویلوکس

آنچه در این مقاله می خوانید...

همه چیز درباره قیمت رنگ روغنی هاویلوکسقیمت انواع رنگ روغنی هاویلوکس

قیمت رنگ روغنی هاویلوکس را از ما بخواهید. از گروه رنگ های ساختمانی با کیفیت می توان به رنگ روغنی هاویلوکس اشاره کرد. که برای رنگ بندی انواع سطوح داخلی و بیرونی ساختمان کاربرد دارد.

. شرکت هاویلوکس با توجه به کیفیت مواد اولیه مصرفی و رعایت استانداردهای لازم در پروسه تولید، قیمت رنگ روغنی هاویلوکس را تعیین کرده است تا مصرف کننده به راحتی بتواند نیاز خود رفع کند. 

محصولات این گروه در تمام نمایندگی های معتبر پخش مصالح ساختمانی و فروشگاه های اینترنتی با قیمت مناسب عرضه می شوند.

همه چیز درباره قیمت رنگ روغنی هاویلوکس

قیمت رنگ روغنی هاویلوکس تأثیرگذار از مواد اولیه مصرفی می باشد. استفاده از مواد اولیه اروپایی و نوسانات ارزی بر قیمت نهایی این محصول می افزاید.

 اگر مقدار مواد روغنی این رنگ بیشتر باشد؛ قیمت بالاتری هم دارد و این محصول در حجم های مختلف گالن، کوارت و حلب و با توجه به درصد روغن آن ها قیمت گذاری می شوند. 

محصولات با غلظت بالای روغنی در محیط های که در معرض خوردگی هستند بیشتر استفاده می شوند چون طول عمر و مقاومت بالا و قیمت مناسب برای مصرف کننده بسیار باصرفه است.

قیمت انواع رنگ روغنی هاویلوکس

از خانواده‌ رنگ های ساختمانی، رنگ های آلکیدی به عنوان رویه بسیار استفاده می باشد. در این میان قیمت رنگ روغنی هاویلوکس که از این گروه می باشد و توانایی رنگ آمیزی انواع سطوح گچی، بتنی، سیمانی و فلزی دارد، مناسب است.

 این رنگ در دو نوع مات و براق وجود دارد. رنگ روغنی مات هاویلوکس بر پایه رزین بهبود یافته است و بیشتر برای سطوح تزئینی و دکوراتیو محیط های شهری و نیمه صنعتی کاربرد دارد.

رنگ روغنی براق هاویلوکس بر پایه رزین بلند روغن ساخته می شود و بیشتر جنبه دکوراتیو دارد اما تنوع فام این رنگ زیاد است و قیمت بالاتری نسبت به نمونه‌ مات دارد. 

تقریباً مزایای هر دو رنگ که شامل انعطاف پذیری بالا، براقی بالا، زیبایی منحصر به فرد و دوام زیاد است، یکسان است که حصول اطمینان را به مصرف کننده بابت قیمت مناسب می دهد.

مهندس جوهری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات رنگ و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *