مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات رنگ و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

نمایندگی فروش رنگ صنعتی الوان در تهران

آنچه در این مقاله می خوانید...

نمایندگی فروش رنگ صنعتی الوان در تهراننمایندگی فروش رنگ صنعتی الوان در تهران و ویژگی های این رنگنمایندگی فروش رنگ صنعتی الوان در تهران

نمایندگی فروش رنگ صنعتی الوان در تهران

شرکت تولید رنگ الوان، یکی از برترین تولیدکنندگان در کشور است که از زمان تاسیس، هدف خود را بر کیفیت و مشتری مداری قرار داده است. محصولات این شرکت انواع رنگ های صنعتی و دکوراتیو بوده که به دلیل نوآوری در این زمینه، یکی از برندهای برتر ایران است. نمایندگی فروش رنگ صنعتی الوان در تهران و سایر شهرها آماده همکاری با فروشگاه ها رنگ در سراسر کشور است.
علاوه بر تاکید شرکت الوان بر کیفیت، دوام و ماندگاری محصولات خود، یکی از مسائل مهمی که مورد تاکید این شرکت است، تولید رنگ هایی با کمترین اثر مخرب بر محیط زیست و طبیعت است. در واقع باید گفت این شرکت همواره به دنبال تکنولوژی های جدید و منطبق با محیط زیست می باشد.
نمایندگی فروش رنگ صنعتی الوان در تهران و سایر شهرهای ایران، عرضه کننده محصولات با استانداردهای مختلف هستند. در واقع شرکت رنگسازی الوان با رعایت همه استانداردهای کیفی و بین المللی، موفق به کسب گواهینامه های مختلف از شرکت های داخلی و خارجی شده است.

نمایندگی فروش رنگ صنعتی الوان در تهران و ویژگی های این رنگ

رنگ های صنعتی تولید شده در شرکت رنگسازی الوان، مورد استفاده در صنایع مختلفی مانند پتروشیمی، نفت، گاز، نیروگاه ها، تاسیسات سدها و اسکله ها، خطوط انتقال و… می باشند.

در صنایع مختلف به حجم زیادی از رنگ های صنعتی به عنوان محافظت کننده سازه های فولادی در مقابل شرایط آب و هوایی مختلف، نیاز است.

رنگ های صنعتی الوان به عنوان یک سیستم پوشش دهنده عالی، از چند لایه تشکیل شده که از سطوح فلزی در مقابل شرایط مختلف، محافظت می کنند. همچنین ضخامت لایه های رنگ نیز، در کارهای صنعتی از اهمیت بالایی برخوردار است.
علاوه بر این رنگ صنعتی الوان از چسبندگی مناسبی نسبت به لایه زیرین خود و همچنین لایه ها به یکدیگر برخوردار می باشد. عوامل محیطی و کاربردی مختلف، باعث آسیب به سطوح رنگ شده توسط رنگ صنعتی الوان نمی شود.

نمایندگی فروش رنگ صنعتی الوان در تهران

نمایندگی فروش رنگ صنعتی الوان در تهران و شهرهای دیگر کشور، بایستی ضمن دادن مشاوره های لازم در جهت انتخاب رنگ مورد نظر مشتری، خدمات پس از فروش را نیز در رابطه با ماندگاری و دوام رنگ داشته باشند.
به هنگام انتخاب رنگ توسط مشتری، مشاوران در شرکت رنگ الوان، می توانند مشتری را در زمینه های مختلف مانند آماده سازی سطح مورد نظر، شرایط آب و هوایی، شرایط کاربردی و… راهنمایی کنند.
در واقع باید به این نکته توجه کرد که مسئله حفاظتی از سطوح مختلف، در درجه اول اهمیت رنگ های صنعتی قرار دارد. چرا که تجهیزات موجود در محیط های صنعتی، همواره در معرض حلال های صنعتی، آتش سوزی، شرایط خورنده، رطوبت و تماس با آب و… می باشند.

تنوع در لایه های زیرین رنگ های صنعتی الوان مانند پوشش های اصلی و یا آستری بیشتر است. رنگ های اپوکسی در رنگ های صنعتی الوان، دارای عوامل سخت کننده پلی آمید بوده و دارای مقاومت خوبی در مقابل شرایط محیطی و ضربه پذیری می باشد.

رنگ های آلکیدی که در گروه رنگ های صنعتی الوان قرار می گیرند، با رزین ها و رنگدانه های خود به منظور حفاظت از سازه ها در مقابل عوامل محیطی مختلف، ساخته می شوند. همچنین دارای خواصی مانند براقیت، حفظ و ثبات رنگ و براقیت و… می باشند.

مهندس جوهری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات رنگ و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *