مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات رنگ و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

پخش مرکزی رنگ سحر براق

آنچه در این مقاله می خوانید...

شرکت تولید کننده رنگ سحر براقپخش مرکزی رنگ سحر براق در ترنج
فروش عمده رنگ سحر براق

شرکت تولید کننده رنگ سحر براق

رنگ اکریلیک سحر پخش رنگ

رنگ سحر براق -آلکیدی ضمن کیفیت و درخشش مناسب با محیط زیست نیز سازگار است.

شرکت تولید کننده رنگ سحر براق در زمینه تولید انواع رنگ ها به ویژه رنگ سحر براق آلکیدی و اکریلیک فعالیت دارد. رنگ سحر براق – اکریلیک جز دسته رنگ های محبوب در صنایع و رنگ آمیزی ساختمان می باشد.

رنگ های اکریلیک از نوعی پلاستیک پلیمر تهیه شده اند و به راحتی با استفاده از آب قابلیت رقیق شدن دارند. اما بعد از رنگ آمیزی سطح مورد نظر با این رنگ، در سطح مورد نظر در برابر آب کاملا مقاوم و نفوذ ناپذیر می شود، بنابراین خیلی راحت می توان لایه های بعدی رنگ را روی این لایه اولیه قرار داد.

رنگ سحر براق از نوع اکریلیک به دلیل درخشش و براقیت خاصی که دارد در صنعت اتومبیل سازی بسیار مورد استفاده قرار می گرفت. این رنگ جایگزین بسیار مناسبی برای رنگ های روغنی است و در بین مشتریان رنگ نیز بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

پخش رنگ سحر قیمت ارزان

ضمن کیفیت و درخشش مناسب با محیط زیست نیز سازگار است. فاقد بوی نامطبوع، سازگار با محیط زیست و استفاده از آن آسان است. این شرکت در زمینه تولید رنگ سحر براق -آلکیدی نیز فعالیت دارد.

رنگ آلکیدی جز دسته رنگ هایی با جلا و براقیت زیاد هستند و این براقیت سبب افزایش زیبایی سطح مور نظر می گردند. رنگ سحر براق – آلکیدی با استفاده از رزین های آلکیدی تهیه شده اند که این رزین ها پلی است راند که با استفاده از اسید های چرب و سایر مواد اصلاح شده اند.

آلکید ها از از ترکیباتی چون پلی ال ها، دی کربوکسیلیک اسید ها به همراه کربوکسیلیک اسید انیدرید تولید می شود. خود کلمه آلکید بر گرفته از دو کلمه الکل و اسید است. این رنگ ها در دامنه وسیع از طیف های رنگی در شرکت سحر تولید می شوند.

رنگ سحر براق از نوع آلکیدی در زمینه های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد به ویژه در صنعت ساخت اسباب بازی به دلیل براقیتش خیلی مورد توجه قرار گرفته است.

همچنین در رنگ کردن وسایل خانگی مانند ماشین لباسشویی، یخچال و…، در رنگ آمیزی ماشین آلات مختلف و سطح خارجی مخازن نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

پخش مرکزی رنگ سحر براق در ترنج

فروش عمده رنگ سحر براق

سایت ترنج به عنوان مرکز پخش رنگ سحر براق می باشد که می توانید از طریق این سایت محصولات مورد نظر خود را ثبت کنید. لیست قیمت رنگ سحر در واحد فروش این شرکت ارائه شده است که در سال ۹۹ بنا بر اعلام تورم رسمی از سوی بانک مرکزی ممکن است افزایش قیمت داشته باشد.

مهندس جوهری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات رنگ و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *