مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات رنگ و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

پرایمر آلکیدی (ضد زنگ) آبی الوان تولید و کاربرد آن

آنچه در این مقاله می خوانید...

پرایمر آلکیدی (ضد زنگ) آبی الوان تولید و کاربرد آن مزایای پرایمر آلکیدی (ضد زنگ) آبی الوانکاربرد پرایمر آلکیدی (ضد زنگ) آبی الوانروش مصرف پرایمر آلکیدی (ضد زنگ) آبی الواننگهداری ضد زنگ آبی الوان

پرایمر آلکیدی (ضد زنگ) آبی الوان تولید و کاربرد آن

پرایمر آلکیدی (ضد زنگ) آبی الوان با استفاده از پایه های بهترین پیگمنت ها و همچنین ضد خوردگی های مرغوب تهیه شده است. این پرایمر آلکیدی برای شرایط و محیط های آب و هوایی غیر شرجی و خشک و یا همان معتدله بسیار مناسب است. با استفاده از پرایمر آلکیدی (ضد زنگ) آبی الوان می توان از سطوح فلزی و غیر فلزی، انواع تاسیسات و سازه ها، لوازم خانگی و همچنین نیمه صنعتی استفاده کرد. از مزایا این پرایمر آلکیدی می توان به موارد زیر اشاره کرد:
• خشک شدن به سرعت
• چسبندگی بالا
• دوام و عمر طولانی
• قدرت بالای پوشانندگی
• مقاوم بودن در برابر اشعه های خورشیدی
• اجرای آسان

مزایای پرایمر آلکیدی (ضد زنگ) آبی الوان

برای استفاده از این مدل رنگ ضد زنگ آبی الوان نیاز به انجام آستر نمی باشد چون خودش به عنوان آستر مورد استفاده قرار می گیرد.
به سطح زیرین به خوبی می چسبد و با لایه های آلکیدی بعد از خود سازگاری زیادی دارد.
نسبت به شرایط آب و هوایی مختلف مقاومت زیادی دارد
در شرایط گوناگون جزء محصولات با انعطاف پذیری بالا محسوب می شود.
یکی از ویژگی های مهم این محصول خود آستری بودن آن است .

کاربرد پرایمر آلکیدی (ضد زنگ) آبی الوان

بر روی انواع استراکچر های فولادی مثل لوله ها، تأسیسات و استراکچر های فلزی و … به کار می رود و عموما در شرایط عادی و تا حدودی صنعتی هم، استفاده فراوانی دارد. در محیط های بدون تهویه هنگام رنگ آمیزی و استفاده از رنگ ضد زنگ آبی الوان استفاده از تهویه مصنوعی مناسب باید باشد .
همیشه بخاطر داشته باشیم که در زمانی که دمای هوا بالا است و یا نور خورشید بطور مستقیم تابیده می شود نباید انجام رنگ ضد زنگ آبی الوان را انجام دهیم .

در ضد زنگ آبی الوان و در شرایط صنعتی تنها با توجه به توصیه های ارائه شده در برگه ایمنی ماده (MSDS) قابل مصرف می‌باشد و در هنگام کار باید موارد ایمنی رعایت شود .

رنگ ضد زنگ آبی الوان قابل اشتعال بوده و باید دور از حرارت، جرقه و شعله نگهداری شود . در محیطهای بسته رعایت تهویه مناسب الزامی است. در صورت تماس رنگ ضد زنگ آبی الوان با چشم باید فورا آن را با آب سرد فراوان شستشو داده و به پزشک مراجعه نمود.

یکی از مهم ترین بخش های اجرای پرایمر آلکیدی (ضد زنگ) آبی الوان، روش مصرف آن است که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

 

روش مصرف پرایمر آلکیدی (ضد زنگ) آبی الوان


برای اینکه سطح مورد نظری که قصد دارید آن را با استفاده از پرایمر آلکیدی، پوشش دهید باید شرایط موجه برای استفاده از آن را نیز فراهم آورید. سطح مورد نظر را باید قبل از اجرای پرایمر آلکیدی (ضد زنگ) آبی الوان از هرگونه زنگ زدگی، چربی، براده آهن، خاک و آلودگی تمیز کنید. می توانید در این قسمت از سند بلاست استفاده کنید تا سطح صاف و مورد نظر بوجود آید. در این بین باید به برخی از نکات ایمنی و استاندارد نیز توجه داشته باشید.

نگهداری ضد زنگ آبی الوان

پرایمر آلکیدی (ضد زنگ) آبی الوان
باید ظرف پرایمر آلکیدی (ضد زنگ) آبی الوان را از دسترس خورشید دور نگه داشته و در یک محیط خشک قرار دهید. همچنین به دلیل شیمیایی بودن این ضد زنگ باید در هنگام استفاده حتما از ماسک استفاده نموده و تهویه هوای مناسبی نیز در محیط وجود داشته باشد.

محتویات درون ظرف را باید با استفاده از تینر رقیق کنید و حتما درجه محیطی که قصد دارید بر روی آن از پرایمر آلکیدی (ضد زنگ) آبی الوان استفاده کنید را بررسی کنید.

یکی از نکات ضروری و مهم این است که باید از این پرایمر آلکیدی در دمای محیطی بالای ۱۰ درجه سانتی گراد و یا رطوبت کمتر از ۸۰ درصد استفاده کنید. می توانید از پیستوله نیز برای پوشش دهی استفاده کنید.

مهندس جوهری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات رنگ و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *