مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات رنگ و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

یک کیلو رنگ ترافیکی برای پوشش چند متر مربع استفاده می شود؟

آنچه در این مقاله می خوانید...

چه ضخامت رنگ ترافیکی برای خط کشی باید استفاده کنید؟رنگ ترافیکی چند جزئی:رنگ سرد ترافیکی آلکیدی کلرو کائوچو و رنگ ترافیکی اکریلیک:رنگ گرم ترافیکی:برای پوشش سطح یک متر مربع چند کیلو رنگ ترافیکی تک جزئی نیاز است ؟برای پوشش سطح یک متر مربع چند کیلو رنگ ترافیکی دوجزئی نیاز است ؟هر کیلو رنگ ترافیکی سرد چند متر مربع را پوشش می دهد؟

در کف پارکینگ استفاده از رنگ ترافیکی به صورت L و T شکل می تواند در مشخص کردن جای ایستادن اتومبیل ها موثر باشد ولی نه تنها در کف پارکینگ بلکه در همه کابردهای دیگر رنگ ترافیکی نیاز داریم بدانیم هر کیلو رنگ ترافیکی برای پوشش چند متر مربع سطح استفاده می شود. برای رنگ کردن حاشیه اتوبان ها و بزرگراه ها و خط کشی معابر چه مقدار رنگ در هر متر مربع نیاز است .

چه ضخامت رنگ ترافیکی برای خط کشی باید استفاده کنید؟

اما ضخامت رنگی که برای استفاده رنگ ترافیکی در خط کشی ها استفاده می شود تاثیر زیادی در تعیین میزان مصرف رنگ ترافیکی در هر متر مربع یا هر متر طول دارد.

رنگ ترافیکی چند جزئی:

عدم وجود حلال در این رنگ ترافیکی (جامد وزنی حدود ۹۸%)، امکان اجرای رنگ در هر ضخامتی را فراهم می‌آورد.

رنگ سرد ترافیکی آلکیدی کلرو کائوچو و رنگ ترافیکی اکریلیک:

با توجه به وجود حلال در رنگ (جامد وزنی حداقل ۷۰ %) امکان اجرای رنگ در ضخامت‌های بیشتر از ۷۰۰ میکرون (تر) وجود ندارد.

رنگ گرم ترافیکی:

رنگ گرم ترافیکی در روش اسپری با ضخامت ۱۵۰۰ میکرون و در روش اسکرید تا ۳۰۰۰ میکرون و در روش ترموپلاست اکستروژن تا ۶۰۰۰ میکرون روی سطحی که قبلا پرایمر مخصوص رنگ گرم روی آن پاشش شده، اجرا گشته و پس از سرد شدن لابه سخت و یکنواخت حاصل خواهد شد.

برای پوشش سطح یک متر مربع چند کیلو رنگ ترافیکی تک جزئی نیاز است ؟

به طور مثال یک رنگ ترافیکی ترافیک تک جرئی با رنگ پایه رزین اکریلیک ترموپلاست که با تبخیر حلال خشک می شود. برای پوشش پیش فرض یک لایه خشک رنگ ترافیکی  به ضخامت ۶۰۰ میکرون: برای فام سفید ۲٫۱ کیلوگرم در هر متر مربع  و برای فام زرد ۳٫۱ کیلوگرم در هر متر مربع  می باشد.

برای پوشش سطح یک متر مربع چند کیلو رنگ ترافیکی دوجزئی نیاز است ؟

و یا برای یک رنگ ترافیکی دو جزئی با رزین اکریلیک دوجزئی ترموپلاست با تعداد اجزای رنگ دو جزئی که مکانیزم خشک شدن آن واکنش رادیکالی است ؛ پوشش پیش فرض برای یک متر مربع به ازای ۱ کیلوگرم پوشش با ضخامت ۳۰۰ میکرون انجام می شود.

هر کیلو رنگ ترافیکی سرد چند متر مربع را پوشش می دهد؟

هرکیلوگرم رنگ ترافیک سرد پایه آب  ۴ تا ۷  مترمربع را بسته به مناسب بودن زیرسازی پوشش میدهد.در واقع پوشش پیش فرض برای ضخامت لایه خشک ۳۰۰ میکرون و برای حالت تر ۶۰۰ تا ۷۰۰ میکرون با درصد جمد وزنی ۶۵ درصد است.

مهندس جوهری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات رنگ و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.