مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات رنگ و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش ضد زنگ زینک فسفات قیمت عمده

آنچه در این مقاله می خوانید...

تفاوت ضد زنگ زینک فسفات با کروماتفروش ضد زنگ زینک فسفات قیمت عمدهشرکت پخش انواع ضد زنگ پرایمر

تفاوت ضد زنگ زینک فسفات با کرومات

تفاوت ضد زنگ زینک فسفات با کرومات
ضد زنگ زینک فسفات پودر سفید رنگی است که برای مقابله با خوردگی در سطح فلزات و به عنوان یک لایه آستری مورد استفاده قرار می گیرد. زینک فسفات با ایجاد پیوندهای شیمیایی با سطح فلز مورد نظر چسبندگی بسیار خوب و مناسبی را ایجاد می کنند و به همین دلیل به آنها پوششهای تبدیلی نیز گفته می شود.

زینک فسفات دارای سطح زبری است و به همین دلیل لایه های اعمال شده ان روی فلز، باعث می شوند که نفوذ هر گونه عامل خورنده و اکسیداسیون صورت نپذیرد.

فروش ضد زنگ زینک فسفات قیمت عمده

فروش ضد زنگ زینک فسفات قیمت عمده
در مقابل ضد زنگ زینک کرومات نیز دارای خاصیت ضد خوردگی است، اما برعکس زینک فسفات، بر پایه رزین های مختلف ایجاد شده است. این رزین ها مانند آلکید و اپوکسی هستند و برای محافظت کردن از سازه های فلزی از آنها استفاده می شود.
از آنجایی که زینک کرومات در برابر هوای مرطوب بسیار مقاوم است، از آنها معمولاً در محیط های صنعتی و دریایی استفاده می کنند.

هر دو به عنوان ضد زنگ در مقابل خوردگی و اکسیداسیون می‌توانند مورد استفاده قرار بگیرند. اما صاحبان کسب و کارها و پیمانکاران و مهندسین و کارفرمایان، باید با توجه به سازه و با توجه به شرایطی که در آن حضور دارند، یکی از آنها را انتخاب کرده و برای سطوح فلزی خود، اعمال کنند.

کیفیت هر دو بسیار بالاست اما با توجه به شرایطی که باید در آن استفاده شود ممکن است که متفاوت باشد. در هر صورت، توصیه ما این است که همواره از کارشناسان در زمینه خرید ضد زنگ زینک فسفات مشورت بگیرید .شما می‌توانید برای مشورت بیشتر به سایت ترنج کالر مراجعه کنید.

شرکت پخش انواع ضد زنگ پرایمر

شرکت پخش انواع ضد زنگ پرایمر

برای خرید ضد زنگ زینک فسفات به صورت عمده ، راه ها بسیار متنوعی وجود دارد ؛ از جمله آن ها مراجعه به بازار اصلی فروش رنگ در مراکز کلانشهر ها می باشد که معمولا فروشندگان و بنکداران معتبری در آن جا ، اقدام به فروش انواع ضد زنگ های صنعتی به صورت عمده می نمایند.
همچنین روش دیگر مراجعه به سایت های اینترنتی معتبر ، در زمینه فروش انواع رنگ ها و ضد زنگ های صنعتی می باشد که در فعالیت های بسیار مناسبی را در عرصه اطلاع رسانی قیمتی و تخصص رنگ ها و ضد زنگ های صنعتی از جمله ضدز نگ زینک فسفات انجام داده اند.
ما در سایت رنگ ترنج به عنوان شرکت پخش انواع ضد زنگ پرایمر، فروش ضد زنگ زینک فسفات قیمت عمده را در دستور کار خود قرار داده ایم. شما می توانید با مراجعه به سایت ما از مشاورین ما در مورد فروش ضد زنگ زینک فسفات قیمت عمده سوالات خود را مطرح کنید.

 

مهندس جوهری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات رنگ و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *