مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات رنگ و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

نسبت ترکیب رنگ روغنی با تینر چگونه به رنگ آميزی زيبا و جذاب كمك می كند

آنچه در این مقاله می خوانید...

نسبت ترکیب رنگ روغنی با تینر در رنگ های روغنی و پلاستيكیرقیق کننده های رنگ و نسبت ترکیب رنگ روغنی با تینرهشدار برای استفاده و نسبت ترکیب رنگ روغنی با تینر
فروش عمده تینر بیات

نسبت ترکیب رنگ روغنی با تینر ، يكی از موارد مهم برای رنگ آميزی سطوحی است؛ كه لازم است اين بين نسبت۳۰ به ۷۰ باشد؛ و ميزان نسبت رنگ ۳۰ و تينر ۷۰ درصد است. هر چقدر كه بتوانيد نسبت را درست تر برقرار كنيد؛ به همان اندازه، شفافيت رنگ شما بيشتر خواهد بود. در هنگام تركيب تينر با رنگ، به سلامتی خودتان اهميت بدهيد. 

 

نسبت ترکیب رنگ روغنی با تینر در رنگ های روغنی و پلاستيكی

خرید ارزان تینر

از بتونه ها و رنگهای روغنی، برای چندین دهه یک استاندارد صنعتی استفاده شده است. رنگهای روغنی باعث چسبندگی و براقیت خوبی می شوند؛ و از دوام بالایی برخوردار هستند؛ و در برابر خراش و لك بسیار مقاوم هستند و (در هنگام استفاده از بتونه) بهتر می توان لكه گيری كرد. در مقایسه با رنگهای پلاستيكی ، رنگهای روغنی نیز بهتر نفوذ كرده سطح را جذاب و شفاف نشان می دهند؛ و معمولاً خيلی سريع خشک می شوند. با این حال ، آنها بعد از خشک شدن مقادیر زیادی از ترکیبات آلی فرار (VOC) را آزاد می کنند ، که می تواند برای افراد در غلظت های بالا و در معرض طولانی مدت مضر باشد. هنگام کار با رنگهای روغنی ، حلالها برای تمیز کردن و کاربردها ضروری هستند. رنگهای پلاستيكی را می توان با صابون و آب تمیز کرد.

رقیق کننده های رنگ و نسبت ترکیب رنگ روغنی با تینر

فروش عمده تینر بیات

رقیق کننده های رنگ ، حلالهایی هستند که می توانند رنگ را حل کنند؛ و چسبندگی رنگ را کاهش داده و یا آن را نازک برای استفاده در دستگاه های رنگ پاش، یا در هنگام نیاز به مخلوط نازک تر کاهش دهند. از آنجا که آنها رنگ را حل می کنند ، در از بین بردن رنگ ، غلطک و تمیز کردن عمومی لکه ها یا اسپلرها کمک می کنند. رنگی که مانده است؛ سفت و خشک شده در نهايت ضخيم تر می شود. تعدادی از حلالهای دیگر؛ می توانند برای از بین بردن رنگ استفاده شوند. اینها شامل استون ، استرپتین ، نفتا ، زایلن ، متیل اتیل کتون (MEK) و الکل دناتوره است. قبل از استفاده از حلال ها ، برچسب های محصول را برای استفاده مناسب و برای هرگونه نکات ایمنی بررسی کنید. درصد نسبت ترکیب رنگ روغنی با تینر، را به دقت بررسی كنيد. 

هشدار برای استفاده و نسبت ترکیب رنگ روغنی با تینر

هنگام کار با حلال ها از جمله دستکش ، عینک ایمنی و دستگاه تنفس لباس ایمنی مناسب بپوشید. حلالها برای پوست ، ریه ها و سایر بافتهای ارگانیک سمی هستند. هنگام استفاده از آنها ، باید خود را از استنشاق دود ، بلع و جذب پوست محافظت کنید. آنها می توانند باعث سردرد ، حالت تهوع ، خستگی و تحریک پذیری ، مشکل در تمرکز ، بی حسی و بیهوشی شوند. بخارات می توانند ریه ها ، بینی و گلو را تحریک کنند.

در نهایت می توان گفت : نسبت ترکیب رنگ روغنی با تینر بايد به گونه ای باشد؛ كه براق و شفاف بودن رنگ مشخص بشود. هر چقدر كه اين نسبت درست و صحيح باشد؛ به همان اندازه رنگ شفاف و جذابی را بدست خواهيد آورد. 

 

مهندس جوهری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات رنگ و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *