مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات رنگ و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت ضد رنگ روغنی ضد آب

آنچه در این مقاله می خوانید...

مقایسه ضد رنگ روغنی با آلکیدی قیمت ضد رنگ روغنی ضد آب سفارش ضد زنگ با خاصیت ضد آب

مقایسه ضد رنگ روغنی با آلکیدی


در این مقاله قصد داریم مقایسه ای بین ضد رنگ روغنی با ضد زنگ آلکیدی داشته باشیم. در ابتدا باید گفت که ضد زنگ، اصولاً یک ماده پوششی است که ما روی سطوح فلزی یا حتی غیر فلزی، عمدتاً برای محافظت و در بعضی مواقع برای تزیین و زیبا کردن، اعمال می‌کنیم. این پوشش به این صورت است که یک محلول از رنگ دانه ها را، روی سطح مورد نظر قرار می دهیم.

این رنگ دانه ها با خاصیت ضد خوردگی خود، می توانند از اکسید شدن فلز، به طرز قابل قبولی جلوگیری کنند. اگر رنگ با کیفیت، روی سطوح خود قرار دهید، قدرت پوشانندگی و مقاومت بالایی را شاهد خواهیم بود.

استفاده از رنگ ها حقیقتاً می‌توانند از زنگ زدن و خوردگی وسایل و سازه های فلزی به اندازه کافی و مطلوب، جلوگیری کند.

قیمت ضد رنگ روغنی ضد آب


اما رنگ آلکیدی عموما با براقیت خود، باعث محافظت می شود. رنگ های آلکیدی معمولاً بر پایه رزین ساخته می‌شود و از سفید تا مشکی موجود هستند. رنگ های آلکیدی مقاومت بسیار مناسبی در برابر شرایط رطوبتی دارند و به خاطر براقیت قابل توجه، از محصول محافظت می کنند. علاوه بر این، به زیبایی آن نیز می افزایند.

رنگ های آلکیدی روی سطوح فلزی، چوبی، سیمانی و گچی و به کل سازه های فلزی و ساختمانی مورد استفاده قرار می گیرد. زمان خشک شدن سطحی که از ضد رنگ روغنی و براق آلکیدی استفاده می شود، بسیار کم است. در این خصوص باید دقت نمود که اگر از ضد زنگ روغنی ضد آب بر روی سطحی فولادی استفاده شده باشد، دیگر امکان استفاده رنگ اپوکسی بر روی آن نخواهد بود چرا که موجب تخریب آن می گردد.

سفارش ضد زنگ با خاصیت ضد آب


امروزه سازندگان ، اسکلت های فلزی جهت بالا بردن کیفیت نهایی کار خود، استفاده زیادی از ضد زنگ های با خاصیت ضد رطوبتی بالا می نمایند. با سفارش ضد زنگ قوی ضد رطوبت ضمن بالا بردن عمر و دوام نهایی محصولاتشان؛ اعتبار بیشتری نزد کارفرمایان نیز پیدا می کنند.
یکی از محصولاتی که برای صاحبان سایر کسب و کارهایی از قبیل ساختمان سازی، سوله سازی، صنایع پتروشیمی و نفت مورد نیاز است، ضد رنگ روغنی با خاصیت ضد آب است. چرا که فعالیت آنها در محیط مرطوب است و حتماً رنگ ها باید این خاصیت مهم را داشته باشند. برای سفارش ضد زنگ با خاصیت ضد آب، می توانید به سایت ما مراجعه کنید.

 

مهندس جوهری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات رنگ و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *