مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات رنگ و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

کارخانه ضد زنگ اپوکسی دو جزئی در مشهد

آنچه در این مقاله می خوانید...

پرایمر ضد زنگ اپوکسی دو جزئیکارخانه ضد زنگ اپوکسی دو جزئی در مشهدخرید عمده ضد زنگ اپوکسی مشهد

پرایمر ضد زنگ اپوکسی دو جزئی

پرایمر ضد زنگ اپوکسی دو جزئی

یکی از محصولات و پوشش های ضد زنگ و ضد خوردگی که بر پایه اپوکسی اصلاح شده ایجاد شده است، پرایمر ضد زنگ اپوکسی دو جزئی است که با عملکرد بسیار عالی، برای استفاده روی سطوح فلزی در فضاهای داخلی و خارجی تولید شده است.
این ضد زنگ های اپوکسی به عنوان آستر لازم وحتمی بر روی فلزاتی که به خصوص قرار است رنگ رویه آن ها رنگ پلی اورتان مات یا براق باشند ؛ استفاده می گردند.
و نکته جالب توجه در مورد این محصول این است که در زمان کوتاهی خشک می‌شود.

برای اجرای پرایمر ضد زنگ اپوکسی حتما باید سطح فلز تمیز و سالم باشد و از هرگونه چربی و آلودگی و گرد و غبار پاکسازی شده باشد. می‌توانید برای رقیق کردن ضد زنگ اپوکسی دو جزئی فرکوتک از حلال اپوکسی استفاده کنید و به مدت ۳۰ دقیقه در دمای ۲۵ درجه و ۱۵ دقیقه در دمای ۳۰ درجه آن را مخلوط کنید.

استفاده از تینر مخصوص اپوکسی در جهت بدست آوردن بهترین کیفیت ضد زنگ نیز باید با دقت فراوانی رعایت گردد.چرا که استفاده از سایر تینر ها موجب اختلالاتی در کار نهایی می گردد.

کارخانه ضد زنگ اپوکسی دو جزئی در مشهد

کارخانه ضد زنگ اپوکسی دو جزئی در مشهد
توصیه ما این است که در هنگام اجرای رنگ از وسایل تهویه مناسب استفاده کنید و حداقل دما ۱۰ درجه و حداکثر دما ۴۰ درجه باشد. این محصول قابل اجرا توسط قلم مو و اسپری است و به خوبی می تواند محل جوش و زوایای تیز را نیز پوشش بدهد تا این قسمت‌ها نیز از خوردگی و خرابی در امان نگاه دارد.
پالایشگاه‌ها و کاربرد های دریایی و اسکله، سازه های فلزی، پل های هوایی و در کل محصولات فلزی از موارد کاربرد این ضد زنگ اپوکسی دو جزئی فرکوتک هستند و مقاومت خوردگی بالا، مدت زمان کار پذیری و چسبندگی خوب روی سطوح فلزی از مزایای ضد زنگ اپوکسی است.

خرید عمده ضد زنگ اپوکسی مشهد

خرید عمده ضد زنگ اپوکسی مشهد

خریداران عمده ضد زنگ اپوکسی ، در منطقه شرق ایران و یا استان خراسان به طور معمول با خیال راحت به فروشندگان و عرضه کنندگان رنگ های صنعتی در شهر مشهد ، که یکی از قطب های اصلی تولیو پخش رنگ و ضد زنگ اپوکسی و پلی اورتان در ایران است مراجعه می نمایند.
شما میتوانید برای خرید عمده ضد زنگ اپوکسی مشهد و در کل خرید ضد زنگ عمده با مشاورین ما در سایت ترنج کالر تماس بگیرید. مشاوران ما تمام نکات مهم در زمینه خرید عمده انواع مختلف ضد زنگ از جمله ضد زنگ های اپوکسی را برای شما عزیزان تشریح خواهند کرد.

مهندس جوهری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات رنگ و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *