مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات رنگ و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

رنگ مخصوص روغنی اتومبیل برای پوشانندگی فلز اتومبیل

آنچه در این مقاله می خوانید...

از رنگ مخصوص روغنی اتومبیل چه می دانید؟ خرید عمده رنگ روغنی اتومبیل

از رنگ مخصوص روغنی اتومبیل چه می دانید؟

 

یکی از انواع رنگ های روغنی، مخصوص اتومبیل است که پایه رزین آلکید دارد. در واقع رنگ مخصوص روغنی اتومبیل برای قسمت فلزی اتومبیل تولید می شود تا در این قسمت استفاده گردد و مقاومت فلز را افزایش دهد.

رنگ مخصوص روغنی اتومبیل دارای پوشش دهی بسیار خوبی است و سطح فلز اتومبیل را به خوبی و با ضخامت بالا می پوشاند. سرعت خشک شدن این رنگ ها کم است. از دلایل براق بودن سطح ماشین ها رنگ مخصوص روغنی اتومبیل است.

این رنگ با چسبندگی بالایی به سطح فلز می چسبد. مقاومت بسیار خوبی در برابر شرایط محیطی دارد و برای اینکه در ظاهر ماشین تاثیر فراوانی دارد،

باید کیفیت بسیار عالی داشته باشد. قبل از استفاده رنگ روغنی باید سطح به خوبی تمیز گردد و اگر دارای آلودگی است باید با تینر به خوبی تمیز شود تا رنگ کاملا یکدست روی سطح کشیده شود. در انتخاب برند این رنگ دقت کنید زیرا در نمای ظاهری ماشین اثر مستقیم دارد. حلال این رنگ و پایه آن غیر آب است. این رنگ دارای تنوع بالایی است و با توجه به سلایق مختلف رنگ های مختلفی تولید می شود.

از رنگ مخصوص روغنی اتومبیل چه می دانید؟

خرید عمده رنگ روغنی اتومبیل

برای خرید ارزان و عمده رنگ روغنی اتومبیل باید به نمایشگاه های دائمی محصولات رنگ مراجعه نمایید تا بتوانید با خرید عمده، قیمت این محصول را بسیار ارزانتر از همه نماید.

قیمت درب کارخانه به معنی خرید مستقیم از تولید کننده می باشد که با حذف دلالان خریدی مطمئن و با قیمت مناسبی را تجربه خواهید نمود. فروش رنگ روغنی از طریق فروشگاه های اینترنتی نیز انجام می شود که عرضه مستقیم این محصول از تولید کننده می باشد. این رنگ را بهترین مراکز و نمایندگی های فروش خرید نمایید تا از کیفیت و اصل بودن آن مطمئن باشید. رنگ روغنی از مهمترین رنگ های مورد استفاده در اتومبیل میباشد.

مهندس جوهری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات رنگ و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *