مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات رنگ و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش ویژه رنگ پلاستیک با پیستوله

آنچه در این مقاله می خوانید...

نکاتی جالب در مورد رنگ پلاستیک با پیستولهمعتبرترین مرکز عرضه رنگ پلاستیک درجه یک

رنگ پلاستیک یکی از پر مصرف ترین رنگ های ساختمانی است که اجرای آن روی دیوار خیلی راحت می باشد. رنگ های پلاستیک را می توان با وسیله هایی از قبیل قلم مو و غلطک و پیستوله روی سطح مورد نظر اجرا کرد. اجرای رنگ پلاستیک با پیستوله خیلی سریع می باشد به گونه ای که می توان در مدت زمان خیلی کمی حجم زیادی از دیوار را رنگ آمیزی کرد.

فروش ویژه رنگ پلاستیک با پیستوله

نکاتی جالب در مورد رنگ پلاستیک با پیستوله

نکاتی جالب در مورد رنگ پلاستیک با پیستوله انواع رنگ پلاستیکی به دو صورت ممتاز و معمولی تولید می شوند و در بازار موجود می باشند. هنگام رنگ آمیزی با پیستوله باید نکاتی را رعایت کرد که در اینجا به برخی از آنها اشاره می کنیم: برای رنگ آمیزی با پیستوله نباید غلظت رنگ خیلی رقیق باشد، باید فاصله با دیوار رعایت شود چون اگر فاصله کم باشد میزان هدر رفت رنگ زیاد است و اگر فاصله زیاد باشد ممکن است رنگ در مسیر پاشیده شدن خشک شود، باید پیستوله را موازی با سطح حرکت دهیم تا دیوار به صورت یکنواخت رنگ شود در غیر این صورت حالت یکنواختی ندارد.

پیستوله در دو نوع برقی و معمولی در بازار وجود دارد که نوع معمولی برای رنگ زدن مساحت های بسیار بزرگ به کار می رود ولی نوع برقی برای مصارف خانگی مناسب می باشد. توجه داشته باشید که رنگ زدن با پیستوله گرچه خیلی آسوده است ولی معایبی هم دارد به عنوان مثال بعد از خشک شدن رنگ حالت زبری دارد و میزان استفاده از رنگ را افزایش می دهد بنابراین لازم است که برای استفاده از آن تجربه کافی را داشته باشیم. رنگ های پلاستیک به دلیل اینکه پایه آب هستند برای رقیق شدن نیازی به حلال های نفتی ندارند و خیلی سریع خشک می شوند این رنگها به دلیل اینکه قابلیت شستشو ندارند بیشتر برای سطوحی که با رطوبت در تماس نیستند به کار می روند همچنین لازم به ذکر است که روی هر سطحی هم قابل اجرا نیستند.

معتبرترین مرکز عرضه رنگ پلاستیک درجه یک

معتبرترین مرکز عرضه رنگ پلاستیک درجه یک رنگ پلاستیک مرغوب را باید از مراکز معتبر عرضه رنگ خریداری کرد. امروزه مراکز زیادی وجود دارند که به فروش رنگ های پلاستیک مشغول هستند که می توان با مراجعه به آنها رنگ مورد نیاز خود را تهیه نمود. اما بهتر است که برای خرید رنگ پلاستیک درجه یک به نمایندگی های فروش معتبر مراجعه کرد زیرا این مراکز عموما برندهای معروف و اصل را در بین مردم توزیع می کنند به همین دلیل می توان با خیالی آسوده خرید خود را از این مراکز انجام داد این رنگ همچنین دارای قیمت بسیار مناسبی هستند.

مهندس جوهری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات رنگ و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *