مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات رنگ و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

معرفی رنگ روغنی نقره ای براق

آنچه در این مقاله می خوانید...

معرفی رنگ روغنی نقره ای براقبستر سازی سطح برای اعمال رنگ روغنی نقره ای براقآماده کردن رنگ روغنی نقره ‌ای براقپاشیدن و رنگ کردن رنگ روغنی نقره ای براق

معرفی رنگ روغنی نقره ای براق

در خصوص آشنایی با رنگ روغنی نقره ای براق باید گفت که این رنگ بر مبنای رزین اکلیدی، بلند روغن (long oil) و رزین های هیدروکربنی و همینطور مرغوب ترین رنگینه های آلومینیوم تولید شده است. در ساختار این رنگ ویژگی چسبندگی بسیار بالا به کار رفته است و همین ویژگی فوق العاده می تواند به این رنگ این امکان را بدهد تا بر روی کلیه سطوح فلزی، آجری، چوبی، سیمانی و گچی بتوان آن را اعمال کرد.

بستر سازی سطح برای اعمال رنگ روغنی نقره ای براق

سطح مورد نظر قبل از اعمال رنگ باید از هرگونه آلودگی، گرد و غبار، چربی، رطوبت و رنگ های قبلی پاک شود، سپس رنگ را اعمال کرد. شما می توانید برای آماده کردن سطح از حلال مناسب آن آلودگی که بر روی سطح وجود دارد استفاده کنید و با یک سمباده سطح مورد نظر تان را تا حد امکان براق کنید، این کار باعث می شود رنگ به سطح به شکل باورنکردنی بچسبد.

باید این نکته را در نظر داشته باشید که سطح کار شما ابتدا حتماً صددرصد خشک و عاری از هر نوع آلودگی و یا رنگهای پوسیده قبلی باشد، سپس آستر و یا رنگ را روی آن اعمال کنید. البته نکته حائز اهمیت دیگر این است که شما پس از تمیز کردن حتماً باید سطح آن را بررسی کنید و اگر روی سر خوردگی و یا جای ضربه وجود دارد آنرا بتونه و سنباده کاری کنید و سپس اقدام به آستر زنی و رنگ نمایید. مطمئن باشید این کار به جهت افزایش مقاومت و چسبندگی هرچه بیشتر رنگ، به سطح مورد نظر تان خواهد بود.

آماده کردن رنگ روغنی نقره ‌ای براق

رنگ روغنی نقره ای براق

در ابتدا باید محتویات ظرف مورد نظرتان را به طور کامل و یکدست با هم ادغام کنید بعد از آن به نسبت مناسب آنرا با حلال مخصوص که باید ترجیحا از تینر فوری کرومات استفاده شود رقیق کنید، رنگ شما الان آماده است که از آن بر روی سطوح مورد نظرتان اعمال کنید.

پاشیدن و رنگ کردن رنگ روغنی نقره ای براق

رنگی را که با توضیحات بالا آماده کرده اید به وسیله یک قلم مو بر روی سطح اجرا کنید و یا می توانید از یک پیستوله استفاده کنید و رنگها را روی سطح مورد نظر اعمال نمایید. ایده آل ترین وضعیت رنگ آمیزی از نظر رطوبت محیط باید نسبتاً ۸۰ درصد باشد، دمای فضا مابین ۱۰ تا ۴۵ درجه سانتیگراد و همچنین دمای سطح مورد نظر تان ۱۰ الی ۳۵ درجه سانتیگراد باشد. شما اگر می خواهید فاصله اجرایی بین هر پوشش را بدانید باید بگویم که این فاصله نسبت به دمای محیط تعیین می‌شود، اما در استاندارد آن دست‌ کم ۲ ساعت و همچنین زمان خشک شدن نهایی آن بین ۳۰ تا ۴۸ ساعت بعد از اعمال رنگ در نظر بگیرید.
خرید عمده این محصول توسط مراکز فروش رنگ روغنی مقدور میباشد.

مهندس جوهری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات رنگ و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *