مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات رنگ و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید ضد زنگ خاکستری یک کیلویی

آنچه در این مقاله می خوانید...

خرید ضد زنگ خاکستری یک کیلوییفروش قوطی یک کیلویی ضد زنگ
آشنایی با ضد زنگ آلکیدی خاکستری

در این مقاله در مورد ضد زنگ خاکستری به عنوان یکی از بهترین گزینه برای مراقبت از فلزات در مقابل خوردگی، مطالبی را ارائه میدهیم. مواردی که می تواند کمک کند تا اطلاعات بیشتر و در نتیجه خرید بهتری انجام شود.

خرید ضد زنگ خاکستری یک کیلویی

آشنایی با ضد زنگ آلکیدی خاکستری

ضد زنگ خاکستری آلکیدی در واقع ضد زنگ هایی هستند که بر پایه رزین های آلکیدی لانگ اویل ساخته شده اند. در این ضد زنگ ها از پیگمنت های خاصی برای جلوگیری از فرآیند خوردگی استفاده شده است که، پیگمنت های ضد خوردگی اکسید آهن نامیده می شوند.

همه سازه های فلزی وقتی که در معرض هوا قرار بگیرند، احتمال خوردگی و زنگ زدگی آنها بسیار بالاست. از این رو با استفاده از ضد زنگ های آلکیدی خاکستری تا حد قابل توجهی از خوردگی آنها جلوگیری می شود. ضد زنگ آلکیدی خاکستری زمان خشک شدن بسیار کمی دارد.

اما به خوبی می تواند در مقابل خوردگی و زنگ زدگی از خود، مقاومت نشان دهد. علاوه بر این که کار با آن بسیار آسان است، قیمت مناسبی هم دارد و از این رو مورد استقبال صنعتگران قرار گرفته است.
ضد زنگ آلکیدی خاکستری ذراتی حدود ۱۰ تا ۲۰ میکرون دارد و فام آن خاکستری متمایل به سیاه است. به همین دلیل جلای زیبایی دارد و ذرات آن برگی شکل هستند.
کاربرد اصلی ضد زنگ خاکستری آلکیدی را می‌توان در سازه های فولادی به خوبی دید. با استفاده از این نوع ضد زنگ، شما می توانید فلزات ساختمانی خود را مراقبت کنید.

معمولا ساخت یک ساختمان، چند ماه طول می کشد و در این چند ماه، اسکلت ساختمان در معرض عوامل طبیعی مانند باران است. از این رو بهترین کار این است که تا آنجا که ممکن است فلزات در معرض رطوبت را، با ضد زنگ ها مراقبت کنیم.

فروش قوطی یک کیلویی ضد زنگ

فروش قوطی یک کیلویی ضد زنگ

امروزه سازندگان اسکلت های فلزی و یا مجریان و پیمانکاران طرح های محوطه سازی جهت انجام کارهای فلزی خود، و بالا بردن کیفیت نهایی کار و بالابردن مقاومت رطوبتی سطوح فلزی در پروژه هایشان، و جهت سهولت کار برای نقاشان و کارگران از قوطی های یک کیلویی ضد زنگ طوسی و خاکستری استفاده نموده و آن ها را در کارتن های دوازده تایی خریداری می نمایند.

ما در موسسه خودمان فروش قوطی ضد زنگ یک کیلویی را در دستور کار قرار داده ایم. شما برای خرید قوطی ضدزنگ یک کیلویی خاکستری می توانید به سایت ما مراجعه کنید. و ضمن دریافت مشاوره های فنی و کافی درباره این نوع از بسته بندی ضد زنگ ها خرید خود را به آسانی انجام دهید.

مهندس جوهری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات رنگ و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *